Elektriski izolētu apavu (zābaku) izvēle

- Nov 02, 2018-

1. Izvēlieties pareizo šķirni

Izvēlieties dažādus elektriski izolētus apavus (zābakus) atkarībā no tā, kur tu valkā. Kopumā elektriskās izolācijas apavu un elektriskajām izolācijas auduma kurpēm ar izturīgu spriegumu 15 kV vai mazāku ir piemērotas darba vidēm ar strāvas frekvences spriegumu zem 1 kV; Baterijas ar elektrisko izolāciju, gumijas zābaki un polimērmateriāli, kuru izturīgs spriegums ir 15 kV vai lielāks, ir piemēroti barošanas frekvences spriegumam. Darba vide virs 1 kV. Turklāt, strādājot ar elektriskajām izolatora apaviem un elektriskajām izolējošām auduma apaviem, darba videi jābūt sausai.

2, izvēlieties uzticamu produktu

Elektriskās izolācijas kurpes ir īpaši aizsargājami izstrādājumi, kā arī tiek ieviestas rūpniecisko produktu ražošanas licences un drošības marķējuma sertifikācijas sistēmas. Iegādājoties, vispirms pārliecinieties, vai produkta ražotājam ir valsts ražošanas atļauja rūpnieciskiem izstrādājumiem (nav nepieciešama importētajām precēm) un drošības sertifikācijas zīme. Pamatojoties uz to, pārbaudiet, vai produktam ir ražotāja nosaukums un adrese, rūpnieciskā produkta ražošanas licences numurs, drošības marķējuma sertifikācijas numurs, izgatavošanas datums, produkta standarta numurs, neatkarīgi no tā, vai tam pievienots produkta sertifikāts un instrukcijas. Pievērsiet īpašu uzmanību, lai pārbaudītu, vai uz kurpēm ir produkta nosaukums.

Pirms elektrisko izolācijas aizsargapvalku iegādes lietotājam rūpīgi jāpārzina ražojuma standarts un detalizēti ražotāja norādījumi. Tas ir pilnībā jāapstiprina saskaņā ar darba apstākļiem un aizsardzības prasībām, un pēc tam ir pareizi izvēlēts, pretējā gadījumā tas radīs nopietnas sekas.


Apskatiet logotipu

Kvalificētajām elektriskajām izolācijas apaviem jābūt šādiem marķējumiem:

1. Jābūt standarta numuram (GB12011), elektriskās izolācijas apaviem (vai angļu valodas saīsinājumam "EH"), zibens atzīmēm un izturīgām sprieguma vērtībām augšdaļā vai zole;

2. Augšējā un apakšējā malā jābūt ražotāja nosaukumam, apavu numuram, izstrādājumam vai firmas nosaukumam, izgatavošanas datumam un elektriskās izolācijas īpašībām.

3. Katra elektriskās izolācijas apavu pāra iepakojumā jāiekļauj: 6kV govs ādas virsmas izolācijas apavi, 5kV izolācijas auduma virsmas gumijas apavi un citas etiķetes, standarta numurs (GB12011), preču zīme un lietošanas instrukcija.


Pārbaudiet kvalitāti

Lai iegādātos elektriskās izolācijas kurpes, mums jāapgūst kvalitātes standarti: viens attiecas uz apavu apstrādes kvalitāti, bet otrā - par apavu drošības aizsardzību. Lai nodrošinātu labu kvalitāti, valsts ir paziņojusi vairākus drošības apavu standartus un izveidojusi kvalitātes kontroles centru, izsludināja un ieviesa ražošanas licences un drošības zīmes, kā arī ieviesa uzraudzības un pārbaudes sistēmu. Lai nodrošinātu drošības aizsardzības kvalitāti, lietotājam jāizmanto pārbaudītais produkts.

Sakarā ar cilvēku dzīves un darba standartu uzlabošanu, lai gan auduma izolācijas apavi ir salīdzinoši lēti, tos reti izmanto. Lielākā daļa šobrīd ir elektriski izolētas kurpes.

Elektriski izolētu apavu kvalitātes prasības ir šādas:


1.Sole

Zolei jābūt neslidinošai funkcijai.

Balonam un papēžam nedrīkst būt metāla āķi un citas daļas.

Zolejai izmantotie materiāli ir āda, gumija, poliuretāns, vinils, sintētiskais kaučuks un tamlīdzīgi izstrādājumi. Daži gumijas un plastmasas putu materiāli ir viegls un mīksts, un tiem ir laba elastība, bet izturība nav pietiekama. Tāpēc ir nepieciešams izmantot elektriskās izolācijas apavus ar saliktu dibenu, tas ir, ārējais slānis ir izgatavots no labas izturības materiāla, un iekšējais slānis ir veidots no mīksta dibena ar labu elastību. Tas var samazināt cilvēka trieciena vibrāciju staigāšanas laikā un zemē, kā arī novērst vai mazināt vibrācijas ietekmi uz cilvēka ķermeni.

Ārējais biezums:

1) tieša iesmidzināšana, vulkanizācija un zobu lūšanas biezums nedrīkst būt mazāks par 4 mm, raksta augstums nedrīkst būt mazāks par 2.smm;

2) Ja pretslīdes rakstura augstumu nevar izmērīt, zoles zobu biezums jebkurā vietā ārpus vidukļa ligzdas nedrīkst būt mazāks par 6 mm.


2. papēdis

Lai atvieglotu staigāšanu, papēdim vajadzētu būt apavi ar mazu papēdi. Augšstilba optimālais augstums ir 2 ~ 3 cm, un papēža formai jābūt plaša, lai saglabātu stabilitāti pastaigas laikā.


3. Palīdzība

Materiāls: pateicoties daudzveidīgai darba videi un ilgstošai nodilumam, virsmas materiālam jābūt izgatavotam no materiāliem ar labāku caurlaidību, lai pielāgotu mikroklimatu apavu iekšpusē; virsmas materiāla struktūrai jābūt stingrai un noteiktā biezumā; Jūties labāk, un tam ir labāka elastība un maigums; tajā pašā laikā tas prasa zināmu pretestības un elastības pakāpi, tas ir, pēc ilgas gājiena un atkārtotas locīšanas nerada lielu deformāciju; un tas prasa nodilumu un kāju tipu. Tas var būt labi saskaņots, un tas neizraisīs nekādu maigumu jebkurā kājas daļā pēc valkāšanas.

Biezums: dažādu materiālu augšdaļai ir atšķirīgi biezuma standarti. Jebkuras augšējās daļas biezumam jābūt vienādam, ≥1,2 mm āda, gumija ≥ 1,5 mm, polimērmateriāls ≥ 1,1 m, audums ≥ 0,8 mm.


4. Iekšējais virsraksts

Elektriski izolētām kurpēm ar triecienizturību un spiediena izturību parasti ir iekšējais vāciņš. Ja iekšējā galva ir izgatavota no metāla materiāla, tai jābūt izolētai virsmai. Iekšējā galva ir jānostiprina starp priekšpusi un oderi kurpes priekšējā galā, un to nevar pārvietot un noņemt.


5. Palīdziet apakšējai savienojumam

Savienojums starp joslu un apakšpusi ir izturīgs pret formēšanas procesu, un savienojošais dūriens ir otrais. Ja šuvēm jābūt savienotām ar apakšdaļu, nedrīkst izmantot augšējās un apakšējās caurlaidības šuves, bet var izmantot sānu šuves.


6. Apavu izmērs

Apavu forma ir jāpielāgo pēdas formai. Apavu tipa izmēram jābūt tādam pašam kā kājas izmēram. Tam vajadzētu būt nedaudz lielākam un taukainākam. Pēc kājas ievietošanas kurpā pirkstiņā ir 1 cm atstarpe. Tas ir tāpēc, ka personas kreisās un labās kājas izmērs ir pretrunā. Tajā pašā laikā pēda mainās pēc kājām, pēcpusdienā un naktī, un maksimālo tilpumu var palielināt par 3% līdz 5%. Izvēloties, jūs varat veikt šādas darbības:

Bez auklām, pārvietojiet pirksti pie apavu priekšpuses, un rādītājpirkstu var viegli ievietot papēža aizmugurē;

Piestipriniet mežģīnes uz papēža plānākās daļas (padziļinājumu) un pārbaudiet, vai priekšpusē ir kāda vieta;

Pēc tam, kad esat apstiprinājis, ka iepriekšminētie divi priekšmeti ir izpildīti, pamēģiniet staigāt un novērot, vai kurpes ir piemērotas un piestiprinātas, un pārliecinieties, vai visplašākā daļa pēdas un kurpes ir konsekventas.


www.safttofootwear.com