Jauns drošības apavu testēšanas standarts

- Oct 30, 2018-

Drošības apavi ir vispārējs apzīmējums drošības apaviem un aizsargapavi. Tie parasti tiek izmantoti, lai aizsargātu kājas un kājas no paredzamiem traumiem dažādās darba vietās.

Drošības kurpes SATRA Ross izliekuma testeris (STM 141) Bata jostu tests Ja vienīgais komplekts satur lielus šinjonus vai sarežģītu dizainu ar dažādiem materiāliem, labākais veids SATRA izturības noteikšanai ir Bata jostu testeris. Šis ir vispārpieņemts tests, kas reproducē rezultātus, kas saistīti ar faktisko nodilumu. Piestipriniet plecu siksnas priekšpusi (atskaitot papēdi, bet tie joprojām satur jebkādas dobumus vai papēža materiālu). Šo daļu vada piedziņas dažādu diametru atveres, tādēļ, kad josta tiek darbināta uz mandeļu, zole tiek atkārtoti izliekta un izplatīta. Vadītā aukla parasti ir 90 mm diametrā, bet var mainīt uz 60 mm vai 120 mm, lai palielinātu vai samazinātu izliekuma pakāpi. Atšķirībā no Ross Flex testa nav nepieciešams griezt zoli. Tests sākas ar 50 000 cikliem un palaišanas laikā tiek vizuāli novērtēts. Ierakstīt jebkura kreka garumu un dziļumu. Šo testu parasti veic istabas temperatūrā, bet SATRA gadījumā putekļus var pārbaudīt temperatūrā līdz -15 ° C. Bata jostu flexometrs (STM 459) ir aprīkots ar trim maināmām piedziņām, kuru standarta diametrs ir 60 mm, 90 mm un 120 mm, ar rotācijas ātrumu 90 deformācijas minūtē mazākā mandele. Iekārtas zemākas temperatūras versijas ir pieejamas arī, lai veiktu testus temperatūrā līdz -20 ° C.

Bennewart testēšana Tāpat kā ar veco standartu, jaunais drošības apavu standarts (EN ISO 20344: 2004) pieprasa, lai bennewart mašīnu izmantotu jūrasmēles pārbaudei. Vairāk testeru dod priekšroku Bata lentes pārbaudes metodei, lai pārbaudītu visu priekšpusi zoles. Zolīte ir svarīga parauga daļa, un nominālo deformācijas līkni griez ar atvērtu griezumu, izmantojot Rossam līdzīgu kaltu. Vienīgais satver galus, un veltnis nospiež starpzoli, lai saliektu vienīgo 90 grādu. Griezuma palielinājuma pakāpi mēra pēc 30 000 darbības ciklu istabas temperatūrā. Šo testu, ja nepieciešams, var veikt zem SATRA nulles. Tas ir prasīgs tests un vislabāk piemērots izturīgiem apaviem ar izturīgu zoli. Parasta, stilīga un ikdienas valkāšanai šis tests tiek uzskatīts par pārāk stingru, jo īpaši, ja zole ir bieza. SATRA Rennewart pilnais lokšņu testeris (STM 465) ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu līdzsvarotu spēku, kas prasa mazāk spēka, lai veiktu testus un panāktu vienmērīgākus rezultātus. Instrumenta skava ir stingra un darbojas stingri saskaņā ar standartiem. Modificēta Bennewart testera versija, kurā tiek izmantots pavasara darbvirsmas klips, šo testu neveic kā standartu. Tomēr šī mērinstrumenta zemas temperatūras versija var tikt nodrošināta, lai veiktu testu temperatūrā līdz -20 ° C. Lai palīdzētu pareizi sagriezt zoli, ir pieejams griezējs (STM 465).

Visā apavu ekspluatācijas laikā celms tiek radīts, pateicoties pēdas izliekumam, vai asās malas izgriež sprauslu un pāri caurumu, vienīgais var būt nestabils vai pārtraukts. Ekstrēma temperatūra (īpaši zem nulles) un piesārņojums (piemēram, eļļa) var paātrināt zoles krekingu. No šī viedokļa ir ļoti svarīgi pārbaudīt jūras zosu izturību pret skrāpējumiem. Ir daudz testēšanas metožu, no kuriem izvēlēties, tāpēc var būt grūti izvēlēties pareizo metodi. Šeit ir trīs galvenās lieces testēšanas metodes, gumijas un plastmasas pēdu pielietojumi un SATRA iekārta šo testu veikšanai.

Izmantojot Bennewart metodi

Testa drošības apavi Ross Flex tests Lai nodrošinātu gludu dizainu ar mazu vai vienīgo struktūru, var izmantot Ross Flex Test Machine (SATRA TM60). Trīs 150 mm x 25 mm izmēra testa paraugi parasti tiek noņemti no apavu ar garāko malu, kas ir paralēla papēža sēdeklim. Paraugā sagriežot 2 mm skavu, paraugs tika novietots liekšanas mašīnā tā, ka sprauga bija tieši virs liekšanas stieņa. Griezumu var izmērīt pirms un pēc testa, lai aprēķinātu griezuma apmēru. Šis tests parasti ir 150 000 ciklu temperatūrā -5 ° C. Tas var palīdzēt izmērāmi palielināt griezumu saprātīgā laika periodā. Vienīgais izņēmums ir termoplastiska gumijas pārbaude pie +20 ° C, jo šis materiāls labāk darbojas zemākā temperatūrā. SATRA Ross Flex Tester (STM 141) var vienlaicīgi uzņemt līdz pat 12 paraugiem. Iekārta novirzīja paraugu ar standarta ātrumu 60 novirzes minūtē. Tomēr mašīnas, kas var nodrošināt 100 novirzes minūtē, tiek izmantotas ASTM versijai šāda veida testēšanai. Papildus standarta iekārtām ir pieejamas zemākas un augstākas temperatūras ierīces. Šis temperatūras diapazons ir no apkārtējās vides temperatūras līdz -20 ° C un no apkārtējās vides temperatūras līdz +40 ° C.