Valsts standarts izolācijas kurpes, elektroizolācijas kurpes, izolētas kurpes vecuma nozīmi

- Apr 07, 2019-Izolētas kurpes lomu


Termins "izolācija" attiecas uz iekapsulēšanas par uzlādēt ķermeņa ar izolējoša materiāla izolēt uzlādēts ķermenis vai diriģenta dažādu potenciālu tā, ka pašreizējā var ritēt konkrētu ceļu. Laba izolācija ir nepieciešams nosacījums, lai nodrošinātu normālu iekārtas un līnijas, un ir arī nozīmīgs pasākums, lai novērstu negadījumus elektrošoku. Izolācija, bieži spēlē citas lomas: siltuma izkliedi, mehānisku atbalsta un fiksācija, enerģijas glabāšanas, loka ugunsdzēšanas, mitruma aizsardzība, miltrasa pretestību un diriģenti aizsardzību.


Izolētas kurpes standarta


Jaunais standarts ir noteikts, ka elektriski izolētas kurpes kā drošības palīglīdzekļus izmanto elektrisko darbu. Par darba drošības pārvaldnieku, tas skaidri jāsaprot. Bieži vien, daži vadītāji ar nepietiekamām zināšanām elektrisko kļūdaini uzskata, 6KV izolācijas kurpes vai 5KV auduma izolācijas kurpes, pieteikumu diapazons ir 6KV vai 5KV vide, kas ir ļoti nepareizi. Elektriskā drošības pārvaldībā, izolācijas instrumentus iedala pamata drošības rīkus un papildu drošības aprīkojums. Tā saukto drošības aprīkojumu attiecas uz drošības aprīkojums ar pietiekamu izolāciju spēku izturēt elektrisko pieteikumu spriegums, piemēram, izolācijas stieņiem, izolācijas skavas un izolācijas tabulas (kāpnes). Papildu drošības aprīkojums nav pietiekami, lai izturētu darbības elektriskais spriegums. Elektrisko darbu pamata drošības aprīkojums (piemēram, izolācijas paklāji, izolētas kurpes) var pieskarties dzīvot daļa. Bet tā var novērst ietekmi uz cilvēka ķermeni soļa spriegums. Elektroizolācijas kurpes un auduma izolācijas kurpes galvenokārt tiek izmantotas kā papildu drošības rīki sadaļā Barošanas biežums 1000V.


Saskaņā ar jauno standartu prasībām, elektriskās izolācijas kurpju ārējās zoles biezums nedrīkst būt mazāks par 4 mm un biezums nedrīkst būt mazāks par 6 mm, mērot modelis nevar būt. Pašreizējā tirgus fenomens nomaiņu izolētas darba kurpes zoles dzīvē bieži notiek. Tas ir vienīgais visplānākais daļu, un tas ir mazāk nekā 6 mm. Augšējā vai izolētiem apavi uzņēmums iegādājas vienīgo ir standarta numurs, izolācijas tips un sprieguma vērtību. Uzņēmumiem ir arī jāapzinās ražotāju kvalifikāciju.


Vienīgais ārējais valkāt rētu elektriskās izolācijas kurpes jābūt ne vairāk kā 10mm; elektriskās izolācijas auduma kurpes valkā samazināšana nav vairāk nekā 1.4cm3; 15kv un elektriskās izolācijas gumijas zābaki nodiluma samazināšanai nav vairāk nekā 1.0cm3; nolietotas elektriskās izolācijas gumijas zābaku 20kv un virs samazināšana nav vairāk nekā 1.9cm3.


Izolācijas kurpes


Elektriski izolētas kurpes, veic profilaktisko pārbaudi atbilstoši norādītajiem lietošanas laiku (glabāšanas: 18 mēneši no rūpnīcas, 6 mēnešus lietots, atkarībā no darba intensitāte un izmantošanas vides), un withstand sprieguma un strāvas noplūdes var atbilst prasībām. turpināt izmantot.


Protams, tas ir atkarīgs no darba vide, ko izmanto izolētas kurpes un stāvoklis, kurā izmanto izolētas kurpes. Daži cilvēki var valkāt kurpes pāris gadus, bet dažiem cilvēkiem kājas ir kā ēšanas kurpes, un tie sadalīti pēc pāris nedēļām. Tādēļ, izolētas kurpes ir jāpievērš uzmanība drošības apavi pašiem izmantošanas laikā. Ja bojājumi, aizstāt tos tūlīt!


Izolācijas kurpes jāpārbauda pretestības uz 3 mēnešiem, tiek lietots, lai redzētu, vai tas ir normālā diapazonā. Ja atbilstošās prasības nav ievērotas, tie būtu nekavējoties jānomaina negadījumu novēršanai.