Multi-funkciju aizsargapavus elektroenerģijas sadales telpa

- Dec 22, 2018-

Jaudas sadales telpā galvenokārt izplata zema sprieguma lietotājiem vai elektroenerģijas iekārtas elektrisko enerģiju. Slēdzis istabā parasti ir aprīkots ar slēdžiem izplata vairākas zema sprieguma slodzēm. Darbinieki strādā varas sadalījumu telpā, viņi efektīvi novērstu aizsargapavus, valkājot izolācijas veiktspēju. Elektrisko triecienu bojājumiem un pareizi valkājiet attiecīgos darba aizsardzības līdzekļu, var ievērojami uzlabot darba efektivitāti.


Zemsprieguma strāvas sadales telpā ienākošās rindas parasti izplata ar 35kV vai 10kV transformatoru apakšstaciju Zemsprieguma komutācijas 400V kabeli. Uzņēmējs droši var strādāt ar izolētiem drošības apavi veicot jaudas sadali darbu. Izolētas drošības apavi ir piemērota vide ar lielāku strāvu, izolētas pašreizējā šķērso cilvēka organismā caur kontaktpunktu, kas ir drošības kurpe, kas neļauj saņemt elektrošoku cilvēka organismā.


Tiem darbiniekiem, kuri strādā piepilsētas sadalījumu telpā, viņi valkā drošības apavi ar anti-punkcijas funkcija, ko var risināt sarežģītas darba vide ap piepilsētas sadalījumu telpā un samazināt risku asināšanai stikla metāla zoles piemēram, zemē. Jo punkcijas pierādījumu drošību kurpes ir drošības kurpju, kas novietots uz novērst vienīgi pīrsings kurpju zoles ar dažādu asu un grūti objektu, tādējādi neļaujot pamatnes tiek ievainots.


Normālā uzturēšanas un ekspluatācijas dažāda sprieguma slēdži un sadales iekārtas jaudas sadalījumu telpā efektīvi var nodrošināt normālu elektroenerģijas pārvadē. Operatori valkāt izolētas drošības apavi un citiem darba aizsardzības līdzekļiem regulēt šo operāciju, kas efektīvi sniedz darba efektivitāti un samazinātu enerģijas nelaimes gadījumu. notikt.


Un tiem darbiniekiem, kuri strādā sarežģītu vidē, viņi valkā izolēti un punkcijas, necaurlaidīgs daudzfunkcionālu aizsargapavus, kas efektīvi garantētu ekspluatācijas drošību un bailes dzīvot iekārtas kompleksa darba vidēs.