Rači drošības zābaki ir nepieciešamība katram darbiniekam

- Nov 12, 2018-

Kalnraču drošības zābaki ir viena no būtiskām katram darba ņēmējam. Mūsu dizains ir iedvesmojusi čības, nēsā studentiem, piešķirot tiem drošības līdzekļiem nodrošinot ērtības un elastīgumu. Mēs uzskatām, ka kalnraču drošības zābaki, protams, arī to produktu dizains, no kuriem vissvarīgākais ir funkcija un dizains. Daži cilvēki saka, ka nav neviena funkcija, izņemot funkciju un izskatu. Patiesībā tas ir citu paziņojumu. Papildus funkciju un izskatu, ir arī materiālu un citu dizainu. Dizains ir kolektīva darbība, kas ietver profesiju visās jomās.

safety boots.jpg

Kā mēs visi zinām, pamatnes ir vistālāk no sirds un smadzeņu cilvēka ķermeņa daļa. Tas vienmēr ir vieta, kur asinis un nervu vadīšanas grūti sasniegt, tāpēc pamatnes tiek saukta arī par cilvēka ķermeņa otrajā sirdi. Ja asins cirkulācijas funkcija pēdas ir novājināta un atgriešanās venozajās asinīs ir nepietiekama, tas radīs vietējo skāba vielmaiņas atkritumu uzkrāšanos. Šo kaitīgo sastāvdaļu sāk izraisīt nogurumu un heavyness pēdas, kas savukārt izraisa dažādas slimības pēdas. Var uzskatīt, ka pēdas ir svarīga loma cilvēka ķermeņa veselību. Pēdas ir arī visvairāk koncentrētas vieta meridiāna tradicionālā ķīniešu medicīna. Tur ir nervu refleksa zonu saistītas ar orgānu dažādām cilvēka ķermeņa daļas. Sekmējot šo nervu refleksa zonu, tas uzlabo pēdu mikrocirkulāciju un ievērojami veicināt slimību ārstēšanai. .


Labs drošības zābaku pāri var veicina asins cirkulāciju kalnraču pēdas un stimulēt akupunktūras punktos uz kājām, ar saprātīgu projektēšanu, tāpēc, ka darba ņēmēji ir pilns ar enerģiju un labu veselību. Tātad laba drošības zābaku pāri, būtu jānodrošina, lai katrs strādnieks.