Machine tool apkope eļļas izturīgu un anti-ērce aizsargapavi ir neaizstājams

- Dec 23, 2018-

Ar datoru nozares straujā attīstība un liela mēroga integrālās shēmas ieviešana, CNC darbgaldiem uzticamība ir ievērojami uzlabojusies. Rezultātā, darbgaldi tiek plaši izmantoti un palielinājās arī atbilstošo machine tool remontu. Machine tool uzturēšanas uzņēmējiem, viņi nesa ārā drošības kurpes ar aizsardzības funkcijas ievērojami samazināt negadījumu apkopes laikā un garantētu drošu ekspluatāciju, kad uzlabošanas lielu CNC darbgaldiem.


Machine tool remontdarbnīcā parasti ir eļļas traipi un apkopes darbinieki valkā eļļas izturīgu aizsargapavus efektīvi novērstu eļļas traipus uz augšējo un novērst iespēju paslīdēt remontdarbnīcā. Tāpēc eļļas izturīgu aizsargapavi ir anti-eļļošanas materiālus par zoli un virsu, tie nav šķirta ar eļļu, lieliski atvairot ietekmē eļļošanas un ir aizsargapavus, kas novērš slīdēšanu, smērvielu stāvos.


Tehniskās apkopes personālam valkāt anti-smashing aizsargapavus machine tool remonts veikals, nav bailes ka mehāniskās daļas samazināsies ar kājām, kad iekārta tiek labots un nav jāuztraucas par remonta instrumenti tiek ievainots draudi piemēram, knaibles. Jo sagraut necaurlaidīgs aizsargapavi ir aprīkoti ar iekšējo galvu aizsargpārklājumi, kas noteiktu ietekmes spēks uz pirksta, iekšējais vadītājs ir novietots starp apavus un apavus un sūkli sloksne ir likts uz iekšējās stiprināt beigām varētu būt baotou kombinētā wit h augšējo. Daļa ir gluda, kas palielina locīšanas izturība un komfortu.


Iekārtu remonta darbnīca, pastāv vispārēji remonta instrumenti piederumu kaudzēm uz grīdas un dažas darbgaldi tiek izjauktas. Tehniskās apkopes darbinieki valkāt aizsargapavus ar anti-punkcijas funkciju šajā vidē, kas var efektīvi novērst vienīgi tiek piestiprināti ar asiem priekšmetiem. Iespēju. Jo anti-punkcijas uzdevums ir ievietot tērauda loksnes iepriekš vienīgais, lai neļautu asas punktus tiek piestiprināti ar dažādu asu priekšmetu, tādējādi aizsargājot drošības apavi, kura kājas ir ievainoti.


Liela mēroga darbgaldiem uzturēšanas, tehniskās apkopes darbiniekiem jāstrādā kopā, tās valkāt aizsargapavus iekārtu apkopes laikā, ne tikai uzlabot darba efektivitāti, bet arī samazināt uzkrišanas izraisa nekoordinētas mašīnu daļas darbu, kā arī lai kājas traumu risku. Var samazināt traumu sarežģītās vidēs.


Nēsā daudzfunkcionālu aizsardzības aizsargapavus, piemēram, naftas pierādījumiem un anti-punkcijas aizsargapavus, var pilnībā garantētu drošību tehniskās apkopes darbinieki un novērstu nelaimes gadījumus. Tajā pašā laikā valkā aizsardzības aizsarglīdzekļi ir arī drošai ekspluatācijai.