Lieliem mehānisko remonta darbnīcu darbiem nepieciešami aizsargapavi

- Dec 13, 2018-

Daudzas rūpnīcas uztur mehāniskās iekārtas lielapjoma mehānisko iekārtu apkopei, un dažas nelielas mehāniskās daļas tiek arī remontētas, neietekmējot to nepārtrauktu izmantošanu. Tomēr mehāniskās apkopes gadījumā uzmanība jāpievērš drošības aizsardzības jautājumiem, valkājot piemērotus aizsargapavus, sākot ar faktisko darba drošības aizsardzību, samazinot drošības negadījumu rašanos un nodrošinot apkalpojošā personāla drošību.


Remontējot dažas mehāniskās detaļas ir jātīra ar eļļu vai smērvielu tā, lai, strādājot strādniekam, to būtu viegli piesārņot ar tīrīšanas smērvielu uz augšējo daļu, un dažas nejauši viegli slīd. Eļļai izturīgie drošības apavi ir drošības apavi ar pretdabas materiāliem zolim, un augšējai daļai, kas nav izšķīdināta eļļā, ir lieliska atbaidoša iedarbība uz taukiem un ir neslīdoši pret tauku grīdu.


Dažas mehāniskās remonta daļas ķīmiski jāreaģē uz dezinfekcijas iekārtas pārbaudi. Ja nejauši nokrītat pēdas virsmu ar skābu vai sārmu šķidrumu, nēsājot aizsargājošus apavus, tas radīs pēdas traumu. Skābju un sārmu izturīgie drošības apavi ir drošības apavi, kuru mērķis ir novērst skābi un sārmu un aizsargāt kājas skābā un sārmainā un kodīgā darba vidē, lai novērstu skābes un sārmu ķīmisko vielu bojājumus.


Remonta iekārtas ir jāveic plakanā, nepiesārņotā vietā. Ja uz zemes ir citi atkritumi vai asas metāla priekšmeti ar leņķiskām malām, strādnieka zoli var caurdurt. Pretpunkcijas funkcija ir drošības apavi, kas ir novietoti uz apavu pamatnes, lai nepieļautu, ka zole tiek caurdurta ar dažādiem asiem priekšmetiem, tādējādi novēršot kājas ievainojumu.


Mehānisko bojājumu negadījumu sekas ir nopietnas, piemēram, mehānisku priekšmetu ievainošana, punkcija, velmēšana utt., Ikdienas darbs ir nodrošināt, lai mehāniskās iekārtas neradītu nelaimes gadījumus darbā, ne tikai mehānisko iekārtu remontam jāatbilst drošības prasībām, bet vēl svarīgāk Operatoram ir stingri jāievēro drošas ekspluatācijas procedūras.


Pareizi lietot personīgos aizsargaprīkojumus, valkāt aizsargājošas kurpes ar atbilstošām funkcijām atbilstoši Jūsu darba prasībām, piemēram, mehāniskās apkopes laikā valkājot pret smashing un pretslīdes drošības apavus. Darbavietām, kas jātīra, ja mašīnās ir vairāk eļļas traipu, jāvalkā eļļas izturīgi drošības apavi. Un valkātājam tas jāvalkā, un tas nedrīkst valkāt, ja to nevajadzētu valkāt. Piemēram, ja mehāniskās daļas joprojām darbojas, lietojiet aizsargvāciņu vai aizsargcimdus, lai novērstu nevajadzīgus bojājumus.