Darba apdrošināšanas apavu ražotāji norāda, ka jums ir jāvalkā piemērotas aizsargapavi dažādām darba vietām

- Apr 24, 2019-

Lai aizsargātu kājas un kājas no paredzamajiem ievainojumiem, kā arī pēkšņu pēdu traumu izraisītiem bojājumiem, dažādās darba vietās izmantojiet dažādu veidu aizsargājošus apavus, tāpēc drošības apavi ir augsto tehnoloģiju un augstas pievienotās vērtības apavi. Lai izpildītu prasības kājām un kājām, drošības aizsargapavu ražošanas process ir ļoti prasīgs attiecībā uz izejvielām, palīgmateriāliem, ķīmiskiem materiāliem un mehāniskām iekārtām.


Dažādās darbavietās izmantoto darba apdrošināšanas apavu veiktspējas prasības ir atšķirīgas. Piemēram, būvniecības nozares darba aizsardzības drošības apavi arī pievieno citas drošības pazīmes drošības pamatprasībās. Rūpnieciskiem aizsargapaviem ir nepieciešams, lai pirkstu vāciņš izturētu 20 kg cietu priekšmetu, kas vertikāli no 1 m augstuma, ietekmi; Vienīgais dizains tērauda apakšējā plāksne var novērst kāju. Grunts ir caurdurts ar nagiem vai citiem asiem priekšmetiem. Tajā pašā laikā ir arī citi dažāda veida produkti, piemēram, pretslīdes, drošības, antistatiskas, temperatūras izturīgas, izturīgas pret konkrētām degvielām un ķīmiskajām vielām un citi drošības darba apavi.


Ķēdes zāģi ir nepieciešami mežizstrādei vai kokapstrādei. Izmantojot ķēdes zāģi, var tikt ievainota āda, potītes, kājas un pirksti. Tāpēc ir jāvalkā aizsargapavi, piemēram, drošības aizsargapavi. Drošības standarti nosaka, ka darba ņēmējiem ir jāizvēlas apavi, kas aizsargā viņu vajadzības. Tā kā dažādās darba vidēs var būt dažādas briesmas, un dažās darba vidēs ir atšķirīgas briesmas, ir jāizvēlas piemēroti aizsargapavi ar drošības apaviem atbilstoši dažādām darba vidēm; dažādiem darba apstākļiem vienā darba vidē, tā ir jāizvēlas. Vairāk nekā viena veida aizsargapavi apaviem.


Ķīmiskām laboratorijām ir kodīgas ķīmiskas vielas. Lietojot un uzglabājot ķimikālijas ķīmiskajās laboratorijās, tām jāvalkā piemēroti drošības apavi un jāglabā aizsargapavi. Ķīmiskajās laboratorijās nedrīkst lietot valkātās apavus, čības un līdzīgus apavus. Laboratorijā valkātajiem apaviem jāaptver visa kāja un jāaizsargā visa kāja. Apavu veidošanas materiāliem, ieskaitot zoles un slīpumus, jābūt saderīgiem ar laboratorijas vidi, materiālu apstrādi un veiktajiem uzdevumiem. Atkarībā no laboratorijas aizsardzības apaviem papildus aizsardzībai jābūt izturīgiem pret slīdēšanu, nodilumu, eļļu vai karstumu.


Tāpēc darba apdrošināšanas kurpju ražotāji atgādināja, ka neatkarīgi no nozares, kurā viņi nodarbojas, jebkuri nedroši faktori, ko var izraisīt punkcija, elektriskās strāvas trieciens vai statiskā elektrība, vai kāju bojājums, jāvalkā darba drošībai piemēroti drošības apavi, lai nodrošinātu drošu darbību.