Darba apdrošināšanas apavi ir neglīti, bet tiem ir liela ietekme

- Apr 25, 2019-

Skaistuma sirds ikvienam. Tomēr nav lietderīgi pievērst uzmanību būvniecības darbu valkāšanas skaistumam neatkarīgi no paša drošības. Lai gan Linyi darba apdrošināšanas apavu izskats nav tik labs, kā iepirkšanās centrā nopirktie apavi, tās lomu personiskās drošības aizsardzībā nevar novērtēt par zemu.


Nesen, kad būvlaukuma torņa celtnis pacēla 500 kg smagus priekšmetus no zemes 30 cm, āķa trošu sprādze pēkšņi izslīdēja, un smagie priekšmeti tika piespiesti divu migrējošo darba ņēmēju kreisajā pēdā, kā rezultātā kreisajā pusē migrējošā darba ņēmēja kājām, kas valkā gumijas apavus. Kāju pirksti tika saspiesti sasmalcinātos lūzumos, un cits migrējošais darba ņēmējs cieta no savainojumiem, ko izraisīja aizsargapavi. Pēc tam migrējošais darba ņēmējs teica: "Tas ir šis darba apdrošināšanas kurpes pāris, kas izglāba manas kājas."


Pirmkārt, izliekta tērauda plāksne darba apdrošināšanas galā ir spēcīga izturība pret smagiem priekšmetiem un spēcīgu saspiešanas veiktspēju. Pat ja smagie priekšmeti tiek nospiesti pret apaviem, tērauda plāksne netiks deformēta, un pēdu pēdas un pirksti nebūs bojāti.


Otrkārt, darba apdrošināšanas apavu apakšā ir zobi, labs pretslīdēšanas spēks, un tas netiks cīnīties, ejot gludā zemē vai strādājot.


Treškārt, darba apdrošināšanas apaviem ir bieza zole un spēcīga pretestība.


Ceturtkārt, darba apdrošināšanas apaviem ir arī antistatiska, skāba un sārmaina korozija.


Neskatoties uz to, daži darbinieki dažos uzņēmumos joprojām nav pietiekami informēti par darba drošības apavu drošības aizsardzību, un viņi nevēlas valkāt darba apdrošināšanas apavus būvniecības laikā. Daži cilvēki domā, ka darba apdrošināšanas apavu stils nav skaists, un tas izskatās neveselīgs, ja lieto uz kājām; otrais ir tas, ka darba apdrošināšanas kurpes ir apgrūtinošākas, zoles ir grūti, un nav citas apavi, kas būtu ērti un elastīgi. Autors uzskata, ka šāda kļūdaina izpratne ir izteiksme, kas nepievērš lielu uzmanību savai drošībai.