Dzelzs un tērauda kausēšanas operācijas aizsargājošās darba apdrošināšanas preces

- Dec 22, 2018-


Galvenais dzelzs un tērauda kausēšanas darbs ir domnas un dzelzs un metāllūžņu ražotais čuguns, ko ražo, tieši samazinot dzelzs apstrādi kā izejvielas, un izgatavot tērauda ar dažādām metodēm. Kausēšanas darbnīcā faktori, kas apdraud darba ņēmēju veselību, ir daudz un sarežģīti. Lai samazinātu nevajadzīgos traumas darbā, viņiem ir jāvalkā nepieciešamie darba aizsardzības līdzekļi, piemēram, augstas temperatūras drošības apavi un caurspīdīgas drošības apavi.


Dzelzs un tērauda kausēšanas krāsns tērauda darbnīcā darbnīcu darbinieki, kas saskaras ar tērauda krāsns darbību tuvā tuvumā, parasti ir pakļauti dzirkstelēm vai citām augstas temperatūras vielām, kuras smidzināšanas laikā tēraudā tiek apsmidzinātas. Ja strādnieki valkā augstas temperatūras drošības apavus, tie var efektīvi aizsargāt kājas un nodrošināt darbību. Drošība. Tā kā augstas temperatūras izturīgas drošības apavi ir izgatavoti no augstas temperatūras izturīgām zolēm un virsu, tie aizsargā kājas no augstas temperatūras darba apstākļiem, piemēram, izkausēta metāla dzirkstelēm, un tos sadedzina augsta temperatūra, lai izvairītos no traumām.


Dažiem kausēšanas darbnīcas darbiniekiem ir jānoņem smagās tērauda loksnes. Ja viņi nejauši nokrīt uz strādnieku kājām, tie ir viegli ievainojami, ja viņi nēsā aizsargājošos apavus. Drošības apavi ar pretaizdzīšanas funkciju ir aprīkoti ar iekšējo galviņu, kas ir izturīga pret noteiktu trieciena spēku uz pirksta, un iekšējo galvu novieto starp apaviem un apaviem, kas var ievērojami samazināt priekšmetu bojājumus līdz kāju.


Dzelzs un tērauda kausēšana ir samērā sarežģīts uzdevums. Darbinieki staigā kausēšanas darbnīcā. Bez valkājot pretapstiprināšanas drošības apavus, to var viegli ievainot ar asiem priekšmetiem uz darbnīcas. Pretapstrādes drošības apavi ir tādi, ka tērauda loksne ir novietota virs zoles, lai pēdu varētu novērst ar dažādu asu priekšmetu caurduršanu, un kāju efektīvi aizsargā, lai nodrošinātu darba drošību.


Dzelzs un tērauda kausēšanā ir daudz kaitīgu faktoru, un kaitējums ir liels. Darbinieki ir droši aizsardzībai. Strādājot ar augstas temperatūras krāsnīm, lietojot augstas temperatūras drošības apavus, augstas temperatūras aizsargbrilles, augstas temperatūras cimdus utt., Var efektīvi aizsargāt darba ņēmēju darbu. Drošība.


Turklāt tērauda kausēšanas darbnīcas sarežģītajā darba vidē darbinieki izmanto daudzfunkcionālas drošības apavus atbilstoši savām vajadzībām, piemēram, augstas temperatūras, pretaizdzīšanas un caurduršanas drošības apaviem, kas var efektīvi aizsargāt kāju, visaptveroši nodrošinās operāciju drošību un samazina darba traumas.