Individuālo darba apdrošināšanas produktu ieviešana

- Apr 11, 2019-Elpošanas orgānu aizsarglīdzekļi


Elpošanas orgānu aizsarglīdzekļi ir paredzēti, lai novērstu kaitīgu gāzu, tvaiku, putekļu, dūmu, miglas ieelpošanu caur elpceļiem vai tieši piegādātu lietotājam skābekli vai tīru gaisu, lai nodrošinātu darbinieku normālu elpošanu putekļos, indīgā vai anoksiskā vidē. ierīci. Elpošanas orgānu aizsarglīdzekļi galvenokārt tiek sadalīti putekļu maskās un respiratoru maskās atbilstoši to funkcijām. Atbilstoši veidlapai tos var iedalīt divos veidos: filtra tips un izolācijas veids.


Acu un sejas aizsardzība


Personas aizsardzības līdzekļi, kas aizsargā acis vai seju no dūmiem, putekļiem, metāla dzirkstelēm un lidojošiem atkritumiem, karstuma, elektromagnētiskā starojuma, lāzeriem, ķimikālijām utt., Tiek saukti par acu un sejas aizsardzību. Atbilstoši aizsardzības funkcijai, to var aptuveni iedalīt deviņās kategorijās: putekļu necaurlaidīgs, ūdensnecaurlaidīgs, pretuzbrukums, anti-augstā temperatūra, anti-elektromagnētiskais starojums, anti-ray, anti-ķīmiskā splash, smilšu izturība un pretgaismas.


Dzirdes orgānu aizsardzība


Tas var novērst pārmērīgu skaņas enerģiju, iekļūstot ārējā dzirdes kanālā, tā, lai cilvēka auss varētu izvairīties no pārmērīga trokšņa stimulēšanas, samazināt dzirdes bojājumus un novērst trokšņa izraisītos individuālos aizsardzības līdzekļus. Dzirdes orgānu aizsardzības līdzekļi galvenokārt ietver ausu aizbāžņus, ausu aizsargus un pret trokšņa aizsargķiveres.


Roku aizsardzības līdzekļi


Cimdu, kas aizsargā rokas un rokas un ko lieto, strādājot, sauc par roku aizsardzību, un to bieži sauc par darba aizsardzības cimdiem. Darba aizsardzības līdzekļu klasifikācija un koda standarti Saskaņā ar aizsardzības funkciju roku aizsardzības līdzekļi ir sadalīti 12 kategorijās: vispārīgi aizsargcimdi, ūdensnecaurlaidīgi cimdi, auksti cimdi, pretvīrusu cimdi, antistatiski cimdi, augstas temperatūras cimdi, anti-X- cimdi cimdi, skābes izturīgi cimdi, izturīgi cimdi, triecienizturīgi cimdi, izturīgi cimdi, izolēti cimdi.


Kāju aizsardzība


Kāju aizsardzības līdzekļi ir aizsarglīdzekļi, kas neļauj kaitīgām vielām un enerģijai kaitēt darba ņēmēju kājām. Tos bieži sauc par darba aizsardzības apaviem. Nacionālais standarts ir sadalīts putekļu necaurlaidīgos apavos, ūdensnecaurlaidīgos apavos, aukstumizturīgos apavos, anti-šoku apavos, antistatiskajos apavos, augstas temperatūras apavos, skābes necaurlaidīgos apavos, eļļas necaurlaidīgos apavos, neslīdošos apavos, neslīdošiem apaviem apavi, pretsviedru apavi, atbilstoši aizsardzības funkcijai. Elektriski izolētas kurpes, triecienizturīgi apavi un citas 13 kategorijas.


Torsa aizsardzība


Torso aizsardzības līdzekļi ir aizsargapģērbs, par kuru parasti runājam. Atbilstoši aizsargājošiem aizsargapģērbiem, tas ir sadalīts vispārējos aizsargapģērbos, ūdensnecaurlaidīgajos apģērbos, ziemas apģērbā, antīkajā apģērbā, antivīrusu apģērbā, liesmu slāpējošā apģērbā, antistatiskajos apģērbos, augstās temperatūras apģērbā, pret elektromagnētiskā starojuma apģērbā , skābju un sārmu pakalpojumi, eļļas izturīgi apģērbi. Četrpadsmit produktu veidi, piemēram, ūdens glābšanas vestes, kukaiņi un smilšu kontrole.


ādas kopšanas līdzekļi


Ādas kopšanas līdzekļi tiek izmantoti, lai aizsargātu ādu (galvenokārt pakļautās daļas, piemēram, sejas un rokas) no ķīmiskiem un fiziskiem faktoriem. Saskaņā ar aizsargfunkciju ādas kopšanas līdzekļi ir sadalīti antivīrusu, anti-ray, anti-krāsu un citos veidos.


Krišanas aizsardzība


Krišanas aizsardzības līdzekļi neļauj cilvēka ķermenim nokrist no augstuma, un augsta līmeņa operatora ķermeņa sistēmu savieno ar fiksētu priekšmetu vai tīklu, kas atrodas zem darba vietas malas, izmantojot virvi, lai novērstu nejaušu nokrišanu. Šāda veida produkts galvenokārt ir drošs. Gan drošības josta, gan drošības tīkls.