Skābju un sārmu drošu zābaku (apavu) ieviešana

- Oct 30, 2018-

Skābju un sārmu izturīgas drošības apavi ir drošības apavi, kuriem ir skābju un sārmu izturība, un tiek izmantotas, lai aizsargātu pēdas un novērstu skābju un sārmu ķimikālijas. Izmanto ķīmiskajā (mēslojuma), farmaceitiskā (pesticīda) un citās nozarēs, kas ietver skābi, sārmu un ķīmiskās vielas.

Skābes un sārmu bojājumi cilvēka ķermenim galvenokārt rodas ādas dedzināšanas bojājumu vai kairinošu ādas alerģisku reakciju rezultātā, izraisot folikulītu un sistēmiskos saindēšanās simptomus. Atbilstoši dažādām aizsardzības detaļām, jūs varat izmantot sejas masku (sejas ekrānu), ķīmiskās glāzes, elpošanas aizsargus, skābes izturīgus kombinezonus, skābes izturīgus (sārmu) cimdus un pret skābi izturīgas drošības apavus.

Klasifikācija

Skābju un sārmu izturīgas drošības apavi var iedalīt skābju un sārmu izturīgās apavās, skābās un sārmu izturīgās gumijas zābakos un sārmu un plastmasas formas zābakus. Starp tiem skābes izturīgi ādas apavi ir izgatavoti no ūdensnecaurlaidīgas ādas ar skābēm un sārmiem izturīgām zolēm, ko parasti izmanto darbavietās ar zemāku skābes un sārmu koncentrāciju. Saskaņā ar ražošanas procesu, to var sadalīt līmes veidā, injekcijas veids un formēšanas veids. Skābju un sārmu izturīgi gumijas zābaki ir aizsargkrekli, kas ir vulkanizēti un veidoti no visiem gumijas materiāliem. Saskaņā ar stilu, tos var sadalīt augstos zābakos, pusbiksēs un vieglos zābakus. Skābju un sārmu izturīgiem gumijas zābakiem ir laba izturība pret skābi un sārmu. Skābes izturīgā plastmasas veidotā kurpiņa ir aizsargapvalks, kas veidots, izmantojot polimēru, piemēram, polivinilhlorīdu, un ir laba izturība pret skābi un sārmu.

Skābju un sārmu izturīgas apavi

Skābes izturīgi ādas apavi saskaņā ar GB12018-89 "Skābes izturīgi ādas apavi" noteikumi, āda 3.7mol / L sērskābes šķīdums (rūpniecisks tīrs), 2.8 mol / l sālsskābes šķīdums (rūpniecisks tīrs), 2.8 mol / l nātrija hidroksīds šķīdums (rūpnieciski tīrs) ķīmisko vielu impregnēšana, apakšā piesūcina ar 5.3mol / L sērskābes šķīdumu (rūpnieciski tīru), 6.0mol / L sālsskābes šķīdumu (rūpnieciski tīru), 6.1mol / L nātrija hidroksīda šķīdumu (rūpnieciski tīru) aģents pēc apstrādes. Paraugu fizikālās un mehāniskās īpašības atbilst 1. tabulai. Turklāt izskata kvalitātei nepiemīt acīmredzami defekti; gatavajiem apaviem jābūt izturīgiem pret skābēm un sārmiem, nodilumizturīgi, elpojoši, ērti un ērti strādāt; gatavajām apaviem nedrīkst būt ūdens caurlaidība šuvēs 4 stundu laikā pēc mērcēšanas; apakšpuse nodiluma un mizas izturība atbilst standarta prasībām; vienīgajam jābūt neslīdošam paraugam; katra kurpes pāra kopējais svars nepārsniedz 1,5 kg.

Skābju un sārmu izturīgas gumijas zābaki

Skābju un sārmu izturīgajām gumijas baterijām jābūt saskaņā ar GB12019-89 "skābes un sārmu izturīgas gumijas zābaki", 5.3mol / L sērskābes šķīdums (rūpnieciski tīrs), 6.0mol / l sālsskābes šķīdums (rūpniecisks tīrs), 6.1mol / L nātrija hidroksīda šķīdums (rūpnieciski tīras ķīmiskas vielas fizikālās un mehāniskās īpašības pēc impregnēšanas atbilst 2. tabulai. Turklāt gatavajiem zābakiem ir jābūt izturīgiem pret skābēm un sārmiem, izturīgiem, ērtiem un ērti darbināmiem; Bagāžas apakšā ir neslīdošs raksts, gatavās zābakus iegremdē ūdenī ar 50 mm dziļumu 24 stundas bez mitrināšanas, katra zābaku pāra kopējais svars nepārsniedz 2 kg.

Skābju un sārmu izturīgas plastmasas formas zābaki

Skābju un sārmu izturīgiem plastmasas veidotiem zābakiem jābūt saskaņā ar GB12020-89 "ar skābēm un sārmiem izturīgiem plastmasas veidotiem zābakiem", 5.3 mol / L sērskābes šķīduma (rūpnieciskā tīra), 6.0mol / L sālsskābes šķīduma (rūpnieciski tīrs), 6.1 mol / l ūdeņraža peroksīds Nātrija šķīduma (rūpnieciskā tīrā) ķīmiskā aģenta fizikālās un mehāniskās īpašības pēc impregnēšanas atbilst 3. tabulai. Turklāt gatavajiem zābakiem jābūt izturīgiem, ērtiem un ērti darbināmiem; zolēm ir pretslīdēšanas raksts; katra zābaku pāra kopējais svars nepārsniedz 2 kg.

Iekārtas

Aprīkojumam pret skābēm un sārmiem izturīgām drošības apaviem jābūt saskaņā ar valsts standartu GB11651-1989 "Noteikumi par darba aizsardzības produktu izvēli" un "Darba aizsardzības līdzekļu nodrošināšanas standarti (izmēģinājums)", ko izsniedzis valsts ekonomiskais Tirdzniecības komisija 2000.gada 6.martā vai saistīta ar vietējiem un rūpnieciskajiem. Noteikumi tiek izpildīti. Atbilstoši dažādām darba vides ķīmiskajām skābju un sārmu koncentrācijām, var izvēlēties dažādu materiālu skuju un sārmu izturīgas apavus. Ja darba vidē ķīmiskā skābe un sārmu koncentrācija ir zema, zeme ir sausa un nav acīmredzamas izplūšanas, var izmantot skābes un sārmu izturīgus apavus. Ja darba vides ķīmiskajai vielai ir augsta skābes bāzes koncentrācija, zeme ir mitra vai ir acīmredzama izplūde, varat izmantot skābes izturīgas gumijas zābakus vai skābes izturīgas plastmasas formas zābakus.

Kvalitāte

Skābju un sārmu izturīgu apavu kvalitātes atslēga ir ūdensnecaurlaidīga āda, kas apvienota ar skābju un sārmu izturīgām zolēm. Laba ūdensizturīga āda ir gan ūdensnecaurlaidīga, gan elpojoša. Skābes izturīgi ādas apavi parasti izmanto līmi, injekcijas un formēšanas procesus. Šo procesu priekšrocība ir tāda, ka starp augšējo un apakšējo savienojumu ir labāka ūdensizturība. Ja ādas apavu izgatavošanas procesā tiek izmantots ādas apavu izgatavošanas līdzeklis, skābes bāzes šķidrums viegli noplūst cauri caurumiem, tādēļ līmlentes jāpievieno šuvēm vai caurumi jāaplīmē ar ūdensnecaurlaidīgu līmi. Pašlaik skābes izturīgie ādas kurpes galvenokārt izgatavotas no adhezīvām gumijas zolēm, kas ir lētākas un kurām ir labāka izturība pret skābēm un sārmiem. Trūkums ir tāds, ka tas ir apgrūtinošs un ir slikts komforts. Injicējamie ādas apavi, pateicoties jauno poliuretāna materiālu izmantošanai zole, ir uzlabojuši ūdens izturību, labu nodilumizturību un locīšanas pretestību, vieglu un mīkstu, kā arī labu komfortu. Trūkums ir tāds, ka augstas temperatūras pretestība ir slikta, un cena ir salīdzinoši dārga. Skābes izturīgas ādas apavu nevar ilgu laiku iegremdēt skābā un sārmā, lai novērstu skābju un sārmu šķīduma ieplūšanu apavos, lai izkropļotu kājas un izraisītu bojājumus.

Izmantojot skābes un sārmu izturīgas gumijas zābakus un skābes un sārmu izturīgas plastmasas formas zābakus var izmantot atkarībā no ūdens uzkrāšanās vidē, izmantojot augstos zābakus, pusbikses un vieglus zābakus. Lietošanas laikā izvairieties no saskares ar augstām temperatūrām, asu boot vai bootes apakšējo bojājumu, izraisot noplūdi un ietekmējot aizsargfunkciju. Tā kā plastmasas un gumijas ir pakļautas novecošanās procesam un ietekmē ekspluatācijas laiku, pēc katras lietošanas reizes produktu jātīra ar ūdeni, lai skalošanas un sārmu šķidrumu mazgāt uz zābaku un izžāvētu. Žāvējot, izvairieties no tiešiem saules stariem.

Transports un uzglabāšana

Transportēšanas un uzglabāšanas laikā pret skābiem un sārmu izturīgiem apaviem nevajadzētu novietot kopā ar skābēm, sārmiem, eļļām un kodīgām vielām, no tiešiem saules stariem, lietus un mitruma. Uzglabāšanai jābūt labi vēdinātai un sausai, un glabāšanas plaukti ir vairāk nekā 200 mm attālumā no zemes un sienām. No rūtis izturīgiem ādas apaviem garantē, ka gumijas apakšdaļā sēra saturs netiek izsmidzināts vienā gadā no ražošanas datuma. Glabāšanas laiks ir 1 gads no skābēm un sārmu izturīgajām plastmasas formām (polivinilhlorīdam).

Pirkums

Pretstatā skābju un sārmu izturīgajiem drošības apaviem lietotāju izskata kvalitāte ir salīdzinoši viegli novērtējama, bet iekšējai kvalitātei ir jāpārbauda produkta rūpnīcas pārbaudes sertifikāts. Vislabāk ir pārbaudīt pārbaudes ziņojumu, ko valsts pārvaldes iestādes apstiprinājusi trešās puses inspekcijas aģentūra kā produkta kvalitāti. Labas un sliktas pamats.

Skābju un sārmu izturīgas drošības apavi ir īpaši aizsargājoši līdzekļi. Valsts ievieš drošības zīmju pārvaldības un ražošanas licenču sistēmu īpašiem darba aizsardzības līdzekļiem. Šādu produktu ražošanas uzņēmumiem jāsaņem drošības marķējuma sertifikāts un rūpnieciskā produkta ražošanas licence, ko izdevušas attiecīgās valsts departamenti, pirms viņi var ražot un pārdot sertifikāta derīguma termiņa laikā. Turklāt ražotājam jānorāda uz izstrādājuma un iepakojuma marķējums, kas atbilst standartam, produkta specifikācijai un sertifikātam, kā arī drošības zīmei un QS zīmei.

Katrai precei, kas satur skābes un sārmu, ir jābūt šādām atzīmēm: ražotāja nosaukums, apavu izmērs, preču zīme, sertifikāts, ražošanas gads un mēnesis. Mazajā iepakojumā jābūt ražotāja nosaukumam, gatavā produkta nosaukumam, apavu skaitam un preču zīmei. To vidū ir arī mazie rūgu un sārmu izturīgo gumijas zābaku komplekti, kā arī skābju un sārmu izturīgi plastmasas veidoti zābaki, kā arī jāievēro piesardzības pasākumi valkāšanai.

Iegādājoties iepriekš minētos produktus, uzņēmums pieprasa tirgotājam sagatavot produkta partijas testa ziņojumu, kā arī produkta ražotāja drošības marķējuma sertifikātu un ražošanas licenci, kā arī reģistrēt dokumentāciju.