Ievads un uguns zābaku izcelsme

- Oct 27, 2018-

Preces nosaukums: Uguns zābaki

Ugunsizturīgi nitrila gumijas zābaki, kopēji ūdensizturīgi

Patentēta ATS vienīgā konstrukcija: piemērota pastaigai uz jebkura virsmas; U veida pretpūtīgs papēdis; izliekta, pretlikvīta rievas kāpne

Lieliska aizsardzība pret augsto temperatūru, siltuma plūsmu un liesmu, augšējā daļa ir izturīga pret siltuma plūsmu 2W / cm2 trīs minūtes, ugunsdrošs augšējais. Lieliska ķīmisko vielu aizsardzība: degviela, tauki, šķīdinātājs un vāja skābe ar maksimālo spiedienu 500 volti, pretsalipes, pretputekļainās, antistatiskās, pret nodilumu izturīgas zoles, pretgriešanas augšējā, saskaņā ar EN345-2 FPA -CR standarts.

Uguns zābaku izcelsme

Jaunais Eiropas ugunsbumbu standarts, kas pazīstams arī kā prEN15090, pirms tā publicēšanas ir pēdējā posmā. Šo prEN sagatavoja Tehniskā komiteja CEN / TC161, un tajā piedalījās ne mazāk kā 18 valstis. Šajās valstīs mainīgās prasības un nosacījumi ir radījuši dažus jautājumus. Kāpēc ugunsdzēsēju zābaku piegāde un pirkšana ir sarežģītāka nekā šodien. Ugunsdzēsēju ražotāji, ugunsdzēsēju brigādes un standartu noteikšanas iestādes ilga gandrīz 25 gadus, lai izveidotu produktu veidus, kurus patlaban izmanto britu ugunsdzēsēji.

1980.gadā ugunsdzēsēju brigādes nēsā ādas uguns zābaki tika ražoti saskaņā ar BS1870 standartu. Šis standarts ir tāds pats kā visiem drošības bootēm, ko izmanto būvlaukumos, kuģu būvētavās vai smagajā rūpniecībā. Tolaik nebija saprasts, ka ugunsgrēku izcelšanās draudi atšķiras no smagās rūpniecības vai vidēja rūpniecības.

1993. gadā nacionālais drošības zābaku standarts tika aizstāts ar Eiropas standartiem, tādēļ BS1870 tika aizstāts ar jaunajiem drošības bootēm Eiropas standartu EN345. Tomēr pēc publicēšanas ātri tika atklāts, ka drošības soma standarta standarts dažos ārkārtējos gadījumos nenodrošina pietiekamu aizsardzību. Tādēļ šis standarts ir pievienots standartam, ko sauc par EN345 otro daļu. Šī klauzula ir paredzēta ugunsdzēsēju un motorzāģu aizsardzībai, kā arī citām funkcijām, piemēram, pēdu pietuvināšanai un hidroizolācijai. EN345 otra daļa stājās spēkā 1997. gadā. Turklāt Iekšlietu ministrija ir pārskatījusi īpašās prasības attiecībā uz gumijas zābakiem A29, tostarp dažas pazīmes, kas ir īpaši vajadzīgas britu ugunsdzēsējiem.

Http: / / www.safttofootwear.com