Medības padomi

- Oct 30, 2018-

1. uzsākot rudens un ziema, savvaļas dzīvnieki ir lielas un spēcīgas un kažokādas ir gluda. Šajā laikā ganībās zāle sāka kalst. Savvaļas dzīvnieki ir pēc saullēkta un saulrieta, neatkarīgi no tā, cik tālu ceļu ir, tie nedrīkst dzert ūdeni ūdens avots. Medniekiem būtu iepriekš iestatītu netālu no ūdens ieguves avotu un meklēt iespējas medīt.

2. ziemā, kā sniega kuplina dažas savvaļas dzīvnieku nolaisties no izdzīvošanas līnijai 3000 metri virs jūras līmeņa līdz vairāku simtu metru attālumā. Nav nav fiksēts meklē pārtikas jomā. Viņi plāno apēst sniega plāna sniega. zālē. Pieredzējuši mednieki izmantot dzīvnieku pēdas, izsekot un atrast savvaļas dzīvniekiem un pārietu uz medījuma kur laupījums invadētajiem medību darbību pabeigšanai.

3. pavasara medības ir ļoti grūti. Šajā laikā ganībās zāle ir ēst pagājušajā gadā. Zāle bija izrakta, tajā pašā gadā. Gaļas un savvaļas dzīvnieku kažokādas ir vissliktākā. Tur ir bez fiksētas dzīvojamo platību meklēšanai. Bieži ir nepieciešams pārvarēt lielus attālumus no kalnu sijas. Doties uz zemāku zemes un atrast svaigas zāles. Mednieks izmanto teleskopu pacelties līdz attālumam, atrod un tiesnešu maršruta savvaļas dzīvnieku, iepriekš iestata slēpni un izpilda medību aktivitātes.

4. sezonas medību laiks: 1-2 dienu laikā rudenī, ziemā un pavasarī 1-7 dienas 1 – 4 dienas.

5. medības medniekiem ir vietējās herders. Tās visas ir noteiktu medību pieredzi. Tie ir pazīstami ar vietējo reljefs, klimats un savvaļas dzīvnieku ieradumus, kas medību aktivitātes laiku var samazināt.

6. darbībā medību mednieks nedrīkst būt optimistisks par vēja virzienu un izsekošanas iestatījumu un iestatiet pie downwind neļautu smakojošu cilvēka smarža un smarža no suņa šaujampulveris savvaļas dzīvnieki. Tajā pašā laikā izvairītos no zondēšana un satraucošs savvaļas dzīvniekiem.

7. Pārnadži savvaļas dzīvniekiem parasti ir vīrieši un spēcīga, ar lielu leņķi, mazo dzīvnieku mātītēm, mazu vai bez ragiem.

8. savvaļas dzīvnieku oktobrī-novembrī precībām katru gadu. Pēc tam tēviņiem un mātītēm nekavējoties iedala grupās. Lielākā daļa vīriešu savvaļas dzīvnieki ir 1 8 aktivitātes un barošanās. Sieviešu kārtas savvaļas dzīvnieku aktivizēti 1 30 bērniem.

Valkāt nepieciešamo aizsargaprīkojumu, kad medībās savvaļā, piemēram, profesionālās medības zābakus ražo safttofootwear uzņēmums ir vajadzīgs un ideāla izvēle.

https://www.safttofootwear.com