Kā valkāt anti-static kurpes ir vairāk saprātīgi

- Nov 20, 2018-


Anti-static kurpes darbojas bez putekļiem un anti-static. Tīrās telpas vidē ķermenis un apģērbs ģenerēs statisku elektrību, kad strādās staigā, un statiskā elektrība radīs elektrostatisko izlādi. Elektrostatiskās izlādes parādība ir ļoti bīstama, tādēļ tīras telpas vidē ir ļoti nepieciešama antistatisko apavu lietošana.


Izmantojot antistatiskas kurpes, pievērsiet uzmanību šādiem priekšmetiem:


1. Antistatiskas kurpes ir aizsargtērpi, kas novērš stacionālas elektrības uzkrāšanos cilvēka ķermenī un novērš strāvu, kas pārsniedz 250v, strāvas triecienu.


2, antistatiskajām apavām nevajadzētu valkāt izolētas vilnas biksītes un izolētas zolītes, valkājot, aizliegt antistatiskas kurpes, kad tās tiek izmantotas kā izolētas kurpes.


3, vieta, kur izmantot antistatiskas kurpes būtu anti-static zeme, vieta, kur izmantot vadošās kurpes būtu vadītāja zeme.


4, anti-static kurpes jāizmanto ar antistatisku apģērbu, pievērsiet uzmanību produkta tīru, ūdensizturīgs, mitruma necaurlaidīgs. Valkā antistatiskas darba apavi ir visefektīvākais veids, kā atbrīvoties no cilvēka ķermeņa elektrostatiskā lādiņa. Tas arī efektīvi nomāc putekļus tīrā telpā. Tā ir lieliska izvēle elektronikas un pusvadītāju ražotājiem un tīrajām telpām. Anti-static kurpes ir gudrs un viegls. Vienas vidusdaļas slānim ir antistatiska EVA, kas atbrīvo pēdu spiedienu un ir maigāka un ērtāka. Audumi ir: PVC āda / āda / āda / audekla / vadošais zīda / T / C audums. Gatavie apavi ir skaisti un eleganti, un ir stingri un neslīdoši, ar lielisku nodilumizturību (5 reizes pārsniedz parastās zoles) un videi draudzīgākas.


Anti-static kurpes var ieviest statisku elektrību, ko cilvēka ķermenis ieplūst zemē, izmantojot antistatiskas kurpes. Anti-static kurpes vislabāk tiek izmantotas antistatiskas grīdas.