Kā lai pārbaudītu drošības kurpes zoli

- Nov 06, 2018-

Aizsargapavi var celms apaviem sakarā ar kājām, nekustīgi visā dzīves laikā vai asas malas var samazināt plaisu un Pīrss vienīgais var valkāt plaisas vai pārtraukumi. Galējām temperatūrām (it īpaši zem nulles) un veida notraipījumu (piemēram, eļļas) var paātrināt vienīgais Viszinis. No šī viedokļa raugoties, ir ļoti svarīgi, lai pārbaudītu nulles pretestības dēļ vienīgais. Pastāv daudzi testēšanas metodes, no kuriem izvēlēties, tāpēc tas var būt grūti izvēlēties pareizu metodi. Šeit ir trīs galvenie būvē testēšanas metodes, gumijas un plastmasas zoli pieteikumus un SATRA ir iekārtām šo testu veikšanai.


Izmantojot Bennewart metodi


Testa drošības apavi Ross Flex testa gludu dizainu ar nelielu vai nekādu vienīgais modelis, Ross Flex testa mašīna (SATRA TM60) var izmantot. Trīs testa gabalus 150 mm x 25 mm parasti tiek izņemtas no kurpes ar garāku malu paralēli sēdekļa papēdi. 2 mm kaltu tika izmantoti, lai samazinātu sagriežot paraugā un parauga tika ievietots peldošās iekārtas tā, lai sagrieztu bija tieši virs Peldošās balstieliktni. Incīzijas vieta var izmērīt pirms un pēc testa incīzija apjomu aprēķināšanai. Šim testam parasti darbojas 150 000 cikliem-5 ° c temperatūrā. Tas var palīdzēt veidot izmērāmi palielināt incīzijas vieta virs pieņemamā laika posmā. Vienīgais izņēmums ir testa termoplastiskā kaučuka 20 ° C temperatūrā, jo šis materiāls veic labāk zemākās temperatūrās. SATRA Ross Flex Tester (STM 141) var izmitināt līdz 12 īpatņiem vienlaicīgi. Parauga standarta ātrumu 60 novirzes minūtē atvairīja mašīnu. Tomēr šāda tipa testēšana ASTM versijā tiek izmantoti mašīnām, kas var nodrošināt 100 novirzes minūtē. Papildus standarta mašīnām, pieejamas zemākas un augstākas temperatūras ierīcēm. Šī temperatūras diapazons ir no apkārtējās vides temperatūra-20 ° c un apkārtējā temperatūrā līdz + 40 ° C.


SATRA Ross Flex Tester (STM 141) Bata Belt Test


Ja vienīgais satur lielu šinas vai veidojot sarežģītu zīmējumu, kas apvieno dažādus materiālus, labākais veids, kā noteikt izturību pret SATRA ir Bata jostas testeris. Šis ir vispāratzīto tests, kas pārņemts ar reālo nodilumu saistītos rezultātus. Obligāciju priekšā pilnīgi jūrasmēles (mīnus papēdi, bet joprojām būt dobumu vai midsole materiāla) audekla josta. Tāpēc, ka kad josta virza uz balstieliktņa, vienīgi atkārtoti atbrīvoja un izplata šo daļu virza piedziņas vadules dažāda diametra. Virza balstieliktņa parasti 90 mm diametrā, bet to var mainīt, lai 60mm vai 120mm, lai palielinātu vai samazinātu pakāpi nekustīgi. Atšķirībā no Ross Flex tests nav nepieciešams samazināt vienīgo. Tests ilgst 50 000 cikliem un nepārtraukti vizuāli novērtē laikā darboties. Ieraksta ilgumu un dziļumu jebkuru spraugu. Šo testu parasti veic istabas temperatūrā, bet SATRA, vienīgais var testēt, temperatūrā, kas ir tik zemas, cik-15 ° C. Bata jostas Flexometer (STM 459) ir aprīkots ar trīs maināmi piedziņas vadules 60 mm, 90 mm un 120mm kā standarta rotācijas ātrums ir 90 novirzes minūtē par mazāku balstieliktni. Zemākas temperatūras versijas mašīnas ir arī pieejams, lai veiktu testus, tik zema kā-20 ° c temperatūrā


Bennewart tests


Kā ar veco standarta drošības apavi (EN ISO 20344:2004) jaunais standarts prasa Bennewart mašīnu, lai var pārbaudīt vienīgi. Vairāk testeri gribētu izmantot Bata lentes testa metodes, lai pārbaudītu visu priekšā vienīgais. Zolīte ir svarīga daļa no parauga un atvērta griezums ir samazināt par nominālo deformācijas līkni, izmantojot kaltu līdzīgi Ross. Vienīgo galus satver un veltņa nospiež zolītes Flex vienīgo 90 grādiem. Pakāpes pieaugumu incīzijas vieta tika mērīta pēc 30.000 darba cikliem istabas temperatūrā. Šo testu var veikt zem nulles SATRA, ja nepieciešams. Tas ir stingras pārbaudes un vislabāk ir piemērots tādām izturīgi apavi ar izturīgu zoli. Gadījuma, moderns un ikdienas valkāšanai, šis tests tiek uzskatīts par pārāk stingri, it īpaši, ja vienīgais ir bieza. SATRA ir Rennewart pilnu vienīgo Flex Tester (STM 465) ir paredzēta, lai nodrošinātu līdzsvarotu uzspiestā prasa mazāk spēku veikt testu un labāku rezultātu. Instrumenta skava ir stingrs un darbojas stingri saskaņā ar standartiem. Bennewart tester, kas izmanto pavasara darbojas klipu, modificētu versiju kā standarta neveic šo testu. Tomēr šā instrumenta zemā temperatūrā versiju var sniegt, lai veiktu testa temperatūrā, kas ir tik zemas kā-20 ° C. Kaltu iemontētās sadalīšanas džiga (STM 465) ir pieejama, lai palīdzētu precīzi izgriezt vienīgais.