Kā noņemt ūdensnecaurlaidīgu zābaku smaku

- Nov 05, 2018-

Daudzi ziņo, ka lietus zābaki vai citi ūdensnecaurlaidīgi zābaki pēc valkāšanas ir smaržīgi un pat smaržo ar zeķēm un kājām. Kā to atrisināt?


Šeit ir daži padomi, kā atbrīvoties no sliktiem smakas:


1. Ievietojiet dažus alkoholus zābakos ar kokvilnu, lai pēc vienas nakts brīža alkohols iztvaicētu un smarža tiktu noņemta. Jūs varat to valkāt nākamajā dienā.


2. Izmantojot nedaudz cieta papīra gabalu, aptiniet kolbi, sasmalciniet trikotāžas bumbiņas, vienmērīgi apkaisa uz zābakiem, uzlieciet zolīti un vienā salikā izmantojiet tikai vienu lāpstiņu. Tādā veidā zābakus var noturēt, un kurpju smaku var noņemt. (Princips: Mothballs ir labs antibakteriāls efekts un var nogalināt lielu skaitu baktēriju, kas audzē mitruma dēļ)


3. Katru nakti pirms gulēšanas ielikt nenokļrināto pulveri mazā auduma maisiņā, ielieciet to ūdensnecaurlaidīgos zābjos, lai absorbētu mitrumu. Kaļķu maisiņš var arī nogalināt baktērijas, var spēlēt noteiktu dezodorēšanas funkciju, un to var izmantot atkārtoti.


4, vienkārša metode, dažreiz apkaisot sāli zābaki, var absorbēt sviedru un dezodorantu. (Bet tas ir nedaudz apgrūtinošāks, lai sakoptu)


5, jūs varat doties uz tirgu, lai nopirktu kādu dezodorantu tipa aerosolu, katru reizi izsmidzinot kurpes, var mazināt apavu smaržu.


6, alu ir arī ietekme dezodorēšana, jūs varat apkaisīt kādu putekļu pulveris kurpes. (Rietumu aptiekām ir alumiju tirdzniecība)


7. Ja jūsu kurpes parasti tiek novietotas apavā, kad tās nav nolietojušās, jūs varat ievietot ziepju gabalu apavu skapī, lai sasniegtu dezodorējošo efektu.


8. Ielieciet dažas žāvētas tējas lapas stikla zeķēs un ielieciet tos zābakos. Tai ir tīrīšanas, dezinficēšanas un gaistošās smakas funkcijas, un tā var absorbēt smirdošo gaisu. Zeķes ir arī ļoti viegli smaržotas, tāpēc noteikti mazgājiet zeķes bieži. Mazgājot, kādu laiku uzliek nedaudz baltu etiķi, kā arī sterilizējot un dezodorējot.


Protams, vissvarīgākais ir ieteikt ūdensnecaurlaidīgus zābakus un pēdu mazgājamus materiālus, kad tos pērkat. Aizvietotie zābaki tiek ventilējami vēdināmā vietā, lai saglabātu to sausu.

rubber rain boots