Kā saglabāt antistatiskas aizsargtērpes

- Oct 29, 2018-

Anti-static aizsargapavi (Ķīna)

1. Produkta ieviešanas standarts GB4385-1995. Elektrisko darbību pārbauda saskaņā ar GB4385-1995 A pielikumu.

2, antistatiskas apavu darba apģērba kurpes spēj noņemt cilvēka ķermeņa statisko elektrodu un var novērst strāvas padevi 250 V zemāka par aizsardzības apaviem. Piemērots viegli uzliesmojošām un sprādzienbīstamām darba vietām.

3 antistatiskas aizsargājošas kurpes ir aizliegtas, ja tiek izmantotas kā izolētas kurpes, tad, kad tās ir nolietojušās, vienlaikus nedrīkst lietot izolētas vates platas zeķes un izolācijas paklājus, un tās jāpieliek antistatiskai grīdai.

4, jāpārbauda, vai apavu pretestības vērtība nav apģērbā, parasti ne vairāk kā 200h, pretnozaru aizsargkrekli. Ja pretestība neatrodas noteiktā diapazonā no 100KΩ līdz 1000MΩ, to nevar izmantot kā antistatisku apavu. Produktus, kas izmantoti jau vairāk nekā 18 mēnešus no izgatavošanas datuma, pārbauda attiecībā uz elektrisko sniegumu, un tos var pārdot un lietot saskaņā ar standartiem.

5. Glabāšanas laikā antistatiskas drošības apavi jāuzglabā sausā un vēdinātā noliktavā, lai novērstu pelējumu, virskārtu no zemes, sienu vairāk nekā 0,2 m, atstājot visus sildelementus vairāk nekā 1 m transportēšanas un uzglabāšanas procesā, eļļa ir stingri aizliegta. Saskaroties ar skābēm, bāzēm vai citiem kodīgiem materiāliem.