Kā nožogot drošības apavu augšējo daļu

- Apr 01, 2019-Labākais veids, kā valkāt drošības apavus, lai novērstu sportista pēdu, ir iekļūt drošības apavos ar labu elpojamību, komfortu un sviedru absorbciju, turēt kurpes tīras un sausas; nomazgājiet kājas katru dienu, bieži nomainiet zoli, pievērsiet uzmanību pēdu higiēnai. Neizmantojiet ikdienas apavus. Uzņēmumam ir jāaprīko darba ņēmēji ar dubultām drošības apavām un jāvalkā tās. Tas ļaus kurpei izžūt un saglabāt kurpes deformāciju.


Izmantojiet plānu audumu, lai šūtu papēža izmēru, atveriet papīra maisiņu ar žāvētāju nelielā uzkodā, ielej maisā un ievelciet to kurpē tā, lai kurpju varētu turēt sausu. Ja apavi ir ļoti slapji, izņemiet zoli un izžāvējiet tos atsevišķi, lai tie varētu ātrāk izžūt. Nenovietojiet kurpes saulē, netraucējiet tās ar matu žāvētāja karsto gaisu, bet lēnām nosusiniet.


Tālāk mums jāpievērš uzmanība drošības apavu izvēlei.

1. Dažādi dažādu sniegumu aizsargājošie apavi, lai sasniegtu attiecīgos tehniskos rādītājus, piemēram, pirkstiem nav sasitumi, pēdu pēdas nav sadurtas, izolētas un vadošas.


2. Papildus atbilstošajam aizsardzības apavu tipam ir svarīgi uzstādīt kāju un padarīt to ērtāku. Ir svarīgi rūpīgi izvēlēties atbilstošo apavu izmēru.


3. Pirms aizsargapavu lietošanas uzmanīgi pārbaudiet vai pārbaudiet. Elektriskajās un skābās operācijās bojāti un krekinga aizsargapavi ir bīstami.

4. Aizsargājošiem apaviem jābūt neslīdošam dizainam, lai aizsargātu cilvēku kājas no traumām, kā arī lai novērstu negadījumus, ko izraisījis operators.

5. Pēc lietošanas aizsargapavi ir pienācīgi jāglabā. Gumijas kurpes jānomazgā ar ūdeni vai dezinfekcijas līdzekli un žāvētas, lai pagarinātu kalpošanas laiku.