Kā identificēt ādas apavu kvalitāti

- Apr 21, 2019-

1. Augšējo materiālu identifikācija: mūsdienās Ķīnas tirgū ir kopīgi drošības apavu materiāli: samta āda, pārnēsājama āda, šķelta āda, āda utt. Pēdējos gados, lai saglabātu atbilstību ES CE standartiem, vietējie ražotāji ir sākuši importēt. Ārvalstu sabiezināti bifeļi, kas atbilst Eiropas standartiem. Tā kā pārnēsājamo ādas materiālu un govs ādas izskats ir ļoti līdzīgs, daudzi patērētāji nevar spriest, un abi materiāli ir salīdzinoši analizēti.


Onelook: govs āda (ādas veids, ādas izstrādājumu nozarē ir ierasts cilvēks, lai atšķirt sintētisko ādu) virsmai ir acīmredzami neregulāri raksti un dabīgas poras, izturība pret aukstumu un locīšanu, laba elpojamība un izturība; Parasti to dēvē par dabisko sintētisko ādu, tas ir mākslīgs virsmas slānis uz dabīgās ādas brīvā slāņa. Graudu modelis ir līdzīgs dabīgās ādas paraugam, taču tam nav poru un cieta sajūta, bet tas ir labi izturīgs pret ūdeni.

Divi pieskārieni: pilns ar sajūtu, pilns ar elastību, rokas pieskaras aukstumam bez aukstuma sajūtas, rokas jūtas grūti, vēsā sajūta ir pārsvarā pārneses plēves āda.

Trīs novērojumi no šķērsgriezuma: dermas sekcijā nav redzama plēves slāņa. Pamatnes nesaskrāpēšana ar rokām atklās pūku un kļūs ilgāka un ilgāka, kas ir acīmredzamākā šķiedru bāzes veiktspēja (dermas bāze); Āda tiek uzklāta uz dabīgās ādas vai šķiedras vaļējā slāņa. Tas ir savienots ar augstspiediena līmi, lai veidotu loksni un pēc tam uzklātu uz mākslīgā virsmas slāņa. Virsmas slāni var nokasīt ar naža malu. Mazie gabali noņem.


2, ražošanas process: sadzīves drošības apavu ražošanas procesa punkti: formēšana, iesmidzināšana, līmēšana, šuves. Injekcijas drošības apavi ir gaiši, zole un augšdaļa ir augsta viskozitāte, un ārējā zole parasti ir izgatavota no poliuretāna materiāla, kas ir nodilumizturīgs un ūdensnecaurlaidīgs. Līmējošie apavi ir tradicionāls process ar ilgu ražošanas vēsturi. Parasti zoles ir izgatavotas no gumijas un citiem materiāliem. Augšējā daļa ir savienota; šūšanas riepas apakšējās apavu cena un formēšanas process ir salīdzinoši zems.


3, apavi drošības apaviem: pirkstu drošības apavu aizsardzība ir nepieciešama tērauda pirksta vāciņš, caurspīdīgas drošības apavi ir nepieciešami tērauda grīdas, antistatiskie apavi ir nepieciešami antistatiskai vielai un antistatiskajai līnijai, utt. veikt aizsargspējas pārbaudi, lai saprastu, vai tas atbilst Ražotājs ir sertificēts atbilstoši produkta kategorijai, un apavu materiāla kvalitāte atbilst prasībām.


4, produktu salīdzinājums: parastais salīdzinājums ir sadalīts divos veidos: viens ir gatavo apavu šķērsgriezuma anatomiskais salīdzinājums pēc izskata procesa salīdzināšanas, drošības apavu gareniskā virsma tiek sagriezta un sagriezta virsma, palīgmateriālu šķērsgriezums, vienīgais šķērsgriezums un šķērsgriezums ir skaidri redzami pēc griešanas. Tērauda galvas, tērauda apakšējās plāksnes un apavu iekšējā struktūra un iekšējais process, ir vērts pieminēt, ka viena blīvuma zoles blīvums šķērsgriezums ir vienāds, rokas ir grūtāk; dubultā blīvuma zoles šķērsgriezums var novērot augšējos un apakšējos slāņus. Blīvums ir atšķirīgs, augšējais slāņa blīvums ir zems, zemākais slāņa blīvums ir augsts, un elastība ir laba ar rokām; ja zole ir divkrāsaina, bet šķērsgriezuma blīvums ir vienāds, tas ir arī viena blīvuma veids. Otrs ir izmēģināt, izmēģināt drošības apavu komfortu, justies apavus ar kājām, kājām, sitieniem, smagiem soliem un tā tālāk.