Kā atšķirt militāro zābaku patieso un nepatieso?

- Oct 28, 2018-

Tā sauktās patiesās un nepatiesās, tostarp divas nozīmes: pirmkārt, spēka specifikācijas versijas sadalīšana, tautas kopijas versija, tas ir, tā dēvētie militārie produkti, civilie produkti vai militārā versija, komerciālā versija atšķirība; otra ir sākotnējā rūpnīca un viltus un viltīgs atšķirība. Šeit mēs galvenokārt ieviešam atšķirību starp militāriem produktiem un civilajiem produktiem.

Par militāro zābaku pāri, kurus sauc par militāriem vai tehniskiem produktiem, ir jābūt šādiem nosacījumiem:

(1) Ražo regulārs militārs uzņēmums vai ražo militāri izraudzīta vienība;

(2) Produkta kvalitāte un veiktspēja atbilst militārajiem standartiem un nodod pārbaudi;

(3) Cirkulē caur regulāro militāro drošības sistēmu un oficiāli piešķirtas Discovery spēkiem.

Saskaņā ar diviem pirmajiem to var saukt par militāriem produktiem; un visus trīs var saukt par standarta produktiem, tikai atbilst pirmajam pantam, ja tie neatbilst otrajam un trešajam pantam, tos var saukt par civiliem produktiem; un trīs nav apmierināti, tas ir tikai viltus vai "imitācija". No ārpuses militāru zābaku un militāro apavu identifikācijas metodes ir militārie zābaki un ādas apavi, kurus izdalo karaspēks, un šuves ir tieši pakļautas zolēm. Profesionāli tas tiek dēvēts par "Alum". Kā piemēru ņemiet amatpersonas apavus. 1987. gadā militārais departaments izveidoja 87 tipa ādas apavu darbiniekus. Saskaņā ar SGB2-102-87 standartu, izskats joprojām ir trīs savienojums, ar līmētu un šuvēju struktūru. Augšā ir hroma-melnais melns vērsis. Priekšējā āda ir plakana vulkanizēta gumijas zole ar papēdi un papēdi.

Kad pabeigts produkts ir pabeigts, jāpārbauda gatavo apavu kvalitāte, un karaspēks var tikt sadalīts atbilstoši standartam. Defekti kurpes, kas neatbilst standartiem, tiek pārdoti sabiedrībai kā civilie produkti. Bez tam, militāro apavu zolejai ir arī stingras prasības izmantotajiem materiāliem: oriģināla militāra apavu zole izgatavota no dabiskā kaučuka, kura līme ne mazāk kā 38%; militārās civilās kurpes un vairums civilo apavu tiek izmantoti vairāk. Pārstrādāta gumija, līme līme ir tikai aptuveni 15 ~ 20%. Piemēram, ņemot vērā kopējos spēcīgos jūras zābakus, zoli tiek pagriezta uz ātrgaitas slīpēšanas mašīnām. Ja roka jūtas gausa un putekļi ir mazāk, to var uzskatīt par militāro versiju; ja roka jūtama gludi un putekļi ir lieli, to var noteikt kā civilizētu produktu.