Kā tīrīt sniegu zābaki?

- Nov 12, 2018-

Sniega zābakos tīrīšanas metode:


1. izmantot aukstā vai siltā ūdens uz slapja sniega zābakos, bet nav pārāk uzsūkšanās. Tas ir ļoti svarīgi neizmantot karstā ūdens attīrīšanai, jo tas samazinās zoli; Lipīgums, līmes un dabas stiept ādas izraisa ādas izstiepj. Vienīgais ir atvērta un ķermenis ir sarucis.


2, pareizais tīrīšanas metode ir izmantot tīru sūklis suku vai mīkstu suku dziļi un vienmērīgi visai virsmai apavu suka. Sodu, sabo-zās zobu suka var izmantot arī, lai palīdzētu ar tīrīšanu; process. Pēc tam, kad kurpes ir mazgā un skalo, sniega zābakos var novietot veļasmašīnas, dažas minūtes, lai noņemtu lieko ūdeni no zābakiem.


3, sniega zābakos nepieciešamību atrasties dabiski sausas, neaizmirstiet izmantot žāvētāja sausa vai ļaut zābaki saulē zem saules. Sauss lūdzu nodot vienīgi otrādi viss ķermenis, kurpes izžāvēs pavisam dienu vai divas, jūs atradīsiet, ka pēc tam, kad kurpes ir pilnīgi izžuvušas, kurpes nedaudz saruks, neuztraucieties, tas ir normāli. Pēc valkājot vienu stundu, vai arī tā, kurpes atgriezīsies uz siltumu un komfortu, pagātnē; sajūta valkājot, un vēl svarīgāk, zābaki ir tīras un skaistas.


4, jābūt tīrām un sausām, pēc tīrīšanas zābaki var izmantot ar cgm ūdensnecaurlaidīgs aerosolu, lai uzlabotu ūdens pretestību zābaki. Pēc tam, kad zābaki ir pilnīgi aprūpēti, īpašu pūka aprūpes suka ar suku viegli var izmantot vienā virzienā; pieskaras virsmai, lai palīdzētu atjaunot dabisko pūkains tekstūra dabas pukoties uz virsmas zamšādas kurpes. Ja jums sekot pareizo tīrīšanas metodi iepriekš, sniega zābakos var ilgt gadiem.

rubber snow boots.jpg