Kā izvēlēties drošības apavu lielumu?

- Apr 15, 2019-

Drošības apavu apavu izmērs parasti ir puse pagalma ar vienu pagalmu, kas pārsniedz vidējo apavu izmēru. Tā kā drošības apavu priekšpusē jābūt aprīkotam ar aizsargājošu tērauda pirksta vāciņu, tāpēc uzmanieties, lai nepērkot pārāk mazus, izvēloties drošības apavus.


Drošības apavi atšķiras no parastā ikdienas apavu izmēra. Izvēloties, jums ir nepieciešams izmērīt pēdu lielumu. Ir divi veidi, kā izmērīt: Fizikālās mērīšanas metode: Mērot pareizo pozu, ir jāņem vērā: 1. Stāvēt ar kājām paralēli (Nelietojiet, 蹲); 2. Svars ir vienādi sadalīts uz kājām. Pēc tam veiciet mērījumus, novietojiet kāju uz balta papīra gabala, piespiediet uz zemes, izmantojiet pildspalvu, lai norādītu visplašāko punktu pa kreisi un pa labi, un pēc tam izmantojiet priekšējos un aizmugurējos punktus, lai norādītu garāko punkts pirms un pēc. Visbeidzot, 2 punkti pirms un pēc un 2 punkti pa kreisi un pa labi ir savienoti ar pareizo pēdas garumu un platumu. (Piezīme: abas pēdas ir jāmēra un jāmaksā maksimālā vērtība) Aprēķina formulas metode Drošības apavu apavu koda aprēķina formula: (apavu izmērs +10) X0.5 = (teorija ir garāka) cm Piemērs: piemēram, 42 metru kurpes . (42 + 10) X0,5 = 26 cm.


Tirgū cirkulējošie apavu kodi ir diezgan netīrs. Drošāka metode ir mēģināt valkāt piemērotus drošības apavus. Mēģiniet valkāt komfortu, pirksta pirksta vāciņš nerada saspiešanu un spiešanu uz kājām, pirksts var elastīgi pārvietoties, nav sajūta, ka bīdās uz priekšu vai atpakaļ, un kurpju papēdi nejūtas apavus, kad pastaigas. Tā saucamais fit, galvenokārt attiecas uz: kurpes izmērs atbilst pēdai, nav pārāk liels vai pārāk mazs; pirksts var brīvi pārvietoties apavos; apavu vidukļa atbalsts cieši piestiprina arku; kurpes papēdis ir stabils.


Pat ja jūs izvēlaties drošības apavu, mēģinot to izdarīt, tās izvēles pamatus nevar ignorēt. Galvenokārt ir šādi aspekti:


1. Drošības apavu priekšējam galam ir noteikta robeža, jo īpaši drošības apavi, jo priekšpusē ir cieta tērauda galva. Nēsājot to, pievērsiet uzmanību pirksta vāciņam ar pietiekamu rezervi. Parasti, ja jūs stāvat ilgu laiku, tad pirkstiem jābūt vairāk pārvietošanās telpām. Pretējā gadījumā pirkstiem ilgu laiku būs saspiests. Pēc ilgas laika pēdas radīs lielus bojājumus! Daudzi cilvēki izvēlas drošības apavus, kad izvēlas drošības apavus. Tie ir lielāki nekā parastie modes apavi. Tas ir tāpēc, ka drošības apavi tiek palielināti saskaņā ar valsts prasībām, kad tie ir izgatavoti. Patiesībā mēs parasti valkājam lielus apavus. Vienkārši iegādājieties drošības apavu izmēru.


2, dažādas drošības apavi, prasības tauku un plānas ir arī atšķirīgi. Pēdas taukus izsaka kājas pēdas platumā un pirksta apkārtmērā. Apavu taukus nosaka apavu dobuma iekšējās telpas izmērs. Tas ir atkarīgs no pirksta garuma un apavu apakšas platuma. Ražotājs izvēlas lēmumu. Patērētāji var izvēlēties tikai saskaņā ar izmēģinājuma efektu.


3, drošības apavu papēža un papēža nav saspringts un vienkārši sakrīt.


4, drošības augšdaļa nevar izspiest instep.


5, drošības apavu viduklis un kājas loks, jostasvietai ir jābūt kājām.