Kā izvēlēties drošības apavu izmēru?

- Nov 22, 2018-

Drošības apavu apavu izmērs parasti ir puse pagalms uz vienu pagalmu garāks par vidējo apavu izmēru. Tā kā drošības apavu priekšā jābūt aprīkotam ar aizsargājamu tērauda purngala vāciņu, tad, izvēloties drošības apavus, esiet uzmanīgi, lai nepērkot pārāk mazu.


1. Drošības kurpju priekšpusē, it īpaši drošības apavos, ir noteikta prece, jo priekšpusē ir cieta tērauda galviņa. Nēsājot to, pievērsiet uzmanību pirkstai ar pietiekamu atstarpi. Parasti, ja jūs stāvēt ilgu laiku, tad jūsu pirkstiem vajadzētu būt vairāk vietas kustībai. Pretējā gadījumā pirksti būs spiesti jau ilgu laiku. Pēc ilga laika kājas radīs lielus bojājumus! Daudzi cilvēki izvēlas drošības apavus, izvēloties drošības apavus. Viņi ir lielāki par parastajiem modes apaviem. Tas ir tādēļ, ka drošības apavi tiek palielināti atbilstoši valsts prasībām, kad tie tiek izgatavoti. Faktiski mēs parasti valkā liela izmēra apavus. Vienkārši nopirkt drošības apavu izmēru.


2. Dažādi drošības apavu veidi, to tauki un plānas prasības arī atšķiras. Pēdas tauku saturu izteikts ar pēdu zoles un purngala perimetra platumu. Kurpju taukus nosaka apavu dobuma iekšējās telpas izmērs. Tas ir atkarīgs no kājiņas garuma un apavu pamatnes platuma. Ražotājs izvēlas lēmumu. Patērētāji var izvēlēties tikai pēc izmēģinājuma efekta.


3. Drošības kurpes papēdis nav stingri piestiprināts pie papēža, un drošības virsma nevar izspiest augšstilbi.