Kā izvēlēties darba apdrošināšanu pāri kurpes, kas ir piemērots jums?

- Oct 28, 2018-

Zoles darba apdrošināšanas kurpes ir galvenokārt injekcijas molded ar poliuretāna materiāla, kam ir priekšrocības nodiluma izturību, eļļas izturība, anti-smashing punkcija pretestību, skābes un sārmu izturība, izolācija, ūdensizturīgs un vieglo svaru. Poliuretāna materiāli ir 2 - 3 reizes vairāk nodiluma izturīga, nekā parastās gumijas zolēm. Poliuretāna materiāla ir gaismas svars, mīksta un svars ir tikai 50 % - 60 % no gumijas zoli.

Dažādi darba apdrošināšanas kurpes ir dažādas funkcijas un dažādiem tvērumiem piemērošanas:

1. pirksta anti-smashing kurpes aizsardzība: galvenais iekšējās drošības rādītāji ir AN1 pakāpē, piemērots metalurģija, kalnrūpniecībā, mežsaimniecībā, ostas, iekraušanas un izkraušanas, karjeros, mašīnas, celtniecības, naftas, ķīmijas rūpniecība, utt.

2. anti-griezīgu aizsargapavi: punkcijas izturīgs spēks ir Grade 1, piemērota ieguves, uguns aizsardzības, būvniecības, mežsaimniecības, auksti darba, mašīnas un tā tālāk.

3. elektriski izolētām apavi: piemērots elektriķiem, elektronisko operatori, kabeļu uzstādītājiem, apakšstacija uzstādītājiem utt.

4. antistatiskas kurpes aizsardzības: statiskā uzkrāšanos, kas cilvēka organismā var likvidēt, piemērots uzliesmojošu darbavietās, tādas kā gāzes staciju operatoriem, sašķidrināto gāzi aizpildot darba ņēmējiem.

Piezīme: Piemērotu darba vidi ar jaudas frekvences zem 1KV, darba vide būtu jāsaglabā augšējā sausa. Izvairīties no saskares ar asiem priekšmetiem, augstas temperatūras un kodīgas vielas un grunts nedrīkst sarūsējuši un bojāti.