Kā pareizi iegādāties drošības apavus

- Apr 11, 2019-


1. Īpaši darba aizsardzības līdzekļi ir aizsargājošo drošības pretbikses un pretaizbraukšanas aizsargapavi un elektriskās izolācijas / antistatiskas drošības apavi. Drošības apavu iegāde ir jāpārbauda valsts darba apdrošināšanas inspekcijas nodaļai, un tai ir jābūt speciāli izsniegtam Valsts tehniskās uzraudzības biroja izsniegtajam. Pasūtīt aizsardzības līdzekļa ražošanas licences ražotāju vai izplatītāju.


2. Izvēlieties vajadzīgo produktu

Aizsargājošie drošības apavi ir sadalīti atbilstoši aizsardzības līmeņa līmenim, An1, An2, An3, An4, 5 aizsardzības līmeņi, An1 līmenis ir augstākais, An5 līmenis ir zemākais. Jo augstāks ir aizsargājošo aizsargapavu līmenis, jo augstāki ir priekšējā spiediena un triecienizturības tehniskie rādītāji, pirksta aizsardzība ir laba, uzņēmumi un indivīdi var izvēlēties atbilstošus produktus atbilstoši darba videi un īpašībām. Elektriski izolēti ādas apavi ir piemēroti elektriskajiem strādniekiem.


3. Pievērsiet uzmanību produkta ražošanas procesam

Aizsargājošie drošības apavi un elektriskās izolācijas apavi ir līdzīgi ražošanas procesā, galvenokārt, ieskaitot četrus ādas apavu veidus: līmi, iesmidzināšanu, liešanu un šuvi. Mūsdienās parasti ir vairāk adhezīvu un iesmidzināmu apavu. Šuves parasti tiek izmantotas riepu pamatnēm un paplāksnēm. Veidotas kurpes tagad ir reti. Parasti plastmasas iesmidzināšanas kurpes ir jaunas un vieglas, un ārējā zole ir izgatavota no poliuretāna. Tas ir izturīgs pret nodilumu, bet cena ir samērā dārga. Līmes ādas apavi ir tradicionāli amatniecības jomā, un cena atšķiras atkarībā no stila un materiāliem. Šūšanas kurpes ir lētākas, nevis riepas. Apakšdaļas cena atšķiras arī atkarībā no stila un materiāliem. Turklāt iesmidzināšanas lējumi un līmlentes ir slikti elpojošas, un šuvju apavi ir vairāk elpojoši un ērti valkājami. Ražošanas process galvenokārt ietver cenu, stilu, materiālus un komfortu. Tas neietver drošības aizsardzību un to var izvēlēties pēc vajadzības.


4. Apskatiet produkta identifikāciju un izskatu kvalitāti

Iegādājoties, vispirms apstipriniet, vai produkta ražotājam ir rūpnieciskās produkcijas ražošanas licence (nav nepieciešama importētām precēm). Pamatojoties uz šo, pārbaudiet, vai izstrādājumam ir pievienots produkta nosaukums, adrese, drošības kartes etiķete, ražošanas licences numurs, ražošanas datums un ieviešanas standarts. Vai ir atbilstības sertifikāts un lietošanas instrukcija, un ir nepieciešams aizsargāt pirkstu drošības apavus. Pievērsiet īpašu uzmanību, lai pārbaudītu produkta nosaukumu (vai "aizsargājošo pirkstu"), apavu izmēru un aizsargājošo sniegumu uz kurpes; pārbaudiet izstrādājuma nosaukumu (vai elektrisko izolācijas apavu elektrisko izolāciju vai EH). Tipogrāfija), zibens skrūve, apavu izmērs un izturības spriegums.

Pērkot, jums vajadzētu arī pievērst uzmanību, lai pārbaudītu, vai palīdzības virsma ir izkliedēta, krāsa ir atšķirīga, līnija ir smaga, adata ir pārlēkta, pavediens ir bojāts, šuves kods ir nevienmērīgs; vai grunts ir atvērts vai izslēgts; vai zolim ir sērs, sēra šķīdumā; vai iekšējā galva ir izliekta, utt.


5. Neizvēlieties krājumus

Iegādes brīdī dažas vienības vai privātpersonas bieži izvēlas krājumus ērtībai. Spot drošības apavi var aizņemt ilgu laiku, lai izietu no rūpnīcas. Laika, klimata un vides ietekmes dēļ tiks samazināta ādas un zoles izturība, samazinās līmlentes veiktspēja un ietekmēs pat drošības rādītājus. Tāpēc drošības apavu iegādi ieteicams pasūtīt ražotājam, lai neietekmētu kvalitāti.