Kāju aizsardzība elektrolizētiem darbiniekiem ar skābju un sārmu izturīgiem apaviem

- Dec 05, 2018-

Ķīmijas nozarē ir daži cilvēki. Tie ir darbnīcas elektrolīzes industrijā, ko sauc par elektrolizatoriem. Viņi parasti strādā darbnīcās ar temperatūru līdz 40 grādiem, un tie galvenokārt nodarbojas ar mainīgo (yang) stabu, blīvēšanas (yang) stabu, elektrolītu / alumīnija maiņu. Horizontālā regulēšanā un citās operācijās viņi bieži nodarbojas ar dažiem ķīmiskiem līdzekļiem. Lai nodrošinātu darba drošību, viņi valkās darba aizsardzībai nepieciešamos drošības apavus un kombinezoni.


Elektrolīzes darbnīcā elektrolizatoram ir jābūt dažiem elektrolītiskiem materiāliem. Ja izmantojat drošības apavus ar pretaizdzīšanas funkciju, tas var novērst smago priekšmetu bojājumus un samazināt darba bīstamību. Tā kā aizsargājošie drošības apavi ir aprīkoti ar iekšējo galvu, kas ir izturīga pret konkrētu trieciena spēku uz pirksta, iekšējo galvu novieto starp apaviem un apaviem, un uz iekšējās stiprinājuma gala novieto sūkļa sloksni, lai iespējotu baotou jāapvieno ar augšējo. Daļa ir gluda, kas palielina locīšanas pretestību un komfortu.


Dažās elektrolīzes darbnīcās ir metāla materiāli. Ja tās ir izkliedētas uz darbnīcas grīdas, tās var viegli pārklāt ar kājām bez drošības aizsardzības. Pāris pretpunktu drošības apavi var samazināt bojājumus. Punktu novēršanas funkcija ir drošības apavi, kurā virs zoles novieto tērauda loksni, lai novērstu grunts caurduršanu ar dažādiem asiem priekšmetiem, tādējādi novēršot kājas ievainojumu.


Ķīmiskās darbnīcas prasa ķīmiskus preparātus, piemēram, skābes bāzes šķīdumus. Ja strādnieki nēsā aizsargājošus apavus, uz kājām var nokrist skābes un sārmu šķīdumi, lai tie varētu būt aizsargājoši. Tā kā skābju un sārmu izturīgie drošības apavi ir drošības apavi, kas ir izturīgi pret skābi un sārmu, un tos izmanto, lai aizsargātu kājas un novērstu skābes un sārmu ķīmiskās vielas skābā un sārmainā un kodīgā darba vidē.


Ķīmiskās rūpniecības elektrolīzes darbiniekiem viņi bieži nodarbojas ar ķīmiskiem līdzekļiem, kā arī dažiem metāla materiāliem. Lai veiktu savu darba drošības aizsardzību, viņi valkā darba apģērbu, darba cimdus un drošības apavus ar īpašām funkcijām savā nozarē. Tas ir nepieciešams, viņu darba riska faktors ir augsts, un drošības aizsardzība ir pirmā prioritāte.