Elektriskā metinātāja drošības aizsardzība nevar būt bez augstas temperatūras drošības apaviem

- Dec 19, 2018-

Metināšanas darbi ir samērā prasīgs darbs drošības aprīkojumam, jo tas būs ne tikai pakļauts augstam temperatūras apdraudējumam, bet arī citiem apdraudējumiem, piemēram, smagiem objektiem, kaitīgām gāzu emisijām, ugunsgrēkiem, ko izraisa dzirksteles, utt., Lai efektīvi novērstu metināšanu. Darba nozares apdraudējumi, viņiem jāvalkā piemēroti darba aizsardzības līdzekļi, piemēram, aizsargbrilles, augstas temperatūras drošības apavi utt.


Augsta temperatūras izturība:


Ja metinātājs veic augstas temperatūras un augstspiediena metināšanas vai saplūšanas griešanu uz dažām plāksnēm, tad, lietojot augstas drošības pretestības drošības apavus, var efektīvi izvairīties no augsta temperatūras apdegumiem un splash sparks. Tā kā augstas temperatūras izturīgas drošības apavi ir izgatavoti no augstas temperatūras izturīgām zolēm un virsu, tie aizsargā kājas no augstas temperatūras darba apstākļiem, piemēram, izkausēta metāla dzirkstelēm, un tos sadedzina augsta temperatūra, lai izvairītos no traumām.


Plūdu novēršanas funkcija:


Elektriskās metināšanas iekārtas veikalā parasti tiek novietotas dažas lielas tērauda plāksnes. Kad metinātājs šajās plāksnēs veic elektrisko metināšanu, tērauda plāksne nesāpēs plāksni un sāpēs kāju. Drošības apavi ar pretaizdzīšanas funkciju ir aprīkoti ar iekšējo galviņu, kas ir izturīga pret noteiktu trieciena spēku uz pirksta, un iekšējo galvu novieto starp apaviem un apaviem, kas var ievērojami samazināt priekšmetu bojājumus līdz kāju.


Punktu novēršanas funkcija:


Papildus metināšanas darbiem elektriskās metināšanas darbnīcā dažiem metinātājiem ir jāveic arī metināšanas darbi priekšpilsētās. Vispārējā darba vide priekšpilsētās ir sarežģīta. Ja metināšanas strādnieki nav aizsargājoši apavi, kājas ir viegli iedzeltas. Stikls izdedzē zoli. Pretapstrādes drošības apavi ir tādi, ka tērauda loksne ir novietota virs zoles, lai pēdu varētu novērst ar dažādu asu priekšmetu caurduršanu, un kāju efektīvi aizsargā, lai nodrošinātu darba drošību.


Elektriskais metināšanas operators stiprina individuālo aizsardzību un var novērst tiešu vai netiešu kaitējumu cilvēka ķermenim, ko izraisa metināšanas darbi. Atbilstošu cimdu, aizsargapģērba, augstas temperatūras un pretpunktu drošības apavu, masku uc izmantošana nav pieļaujama inženiertehnisko pasākumu gadījumā un ir droša darbiniekiem. Pēdējais šķērslis.


Metinātājam arī pastāvīgi jāuzlabo izpratne par profilaksi un īpašiem apstākļiem jāvalkā piemērots aizsargaprīkojums. Vienlaikus ir nepieciešams stiprināt metināšanas vietas monitoringa darbu un metinātāja fizisko pārbaudi, kā arī regulāri pārbaudīt metināšanas darbinieku darba aizsardzības produktus, lai savlaicīgi atrastu un atrisinātu problēmas.