Vai jūs saprotat, krāsu atbilstību drošības apavi

- Dec 16, 2018-

Vai esat pamanījuši, ka jūs valkāt aizsargapavus krāsu? Ir krāsu sakritība? Mūsu iespaids, nekaitīguma apavi ir melns un pelēks, dodot cilvēkiem sajūtu drošību un stabilitāti, un tas ir viegli atgādina raupja un smago kurpes. Taču mūsdienās, ar tautas estētiskās spējas un vērtības pieauguma līmeņa uzlabošanu, vairāk un vairāk cilvēku nav izvirzījuši vairāk diversificēta prasības noformējuma stilu un krāsu atbilstību darba apdrošināšanas aizsargapavus, tāpēc, ja drošības kurpes ir ērti valkāt, ir arī daudzpusīgs un krāsains, tāpēc tas būs vairāk patika ar patērētājiem.


Izprast krāsu atbilstību nekaitīguma apavi, ir nepieciešams vispirms saprast zināšanām par zinātni krāsu. Krāsu var iedalīt divās kategorijās: nav un nav krāsas. Ir bagātas krāsas, gaismas un tumsas bez krāsas (piemēram: melns, balts, pelēks), parasti dēvē par neizteiksmīgs; Ja dažādiem viļņa garumu redzamā gaisma, tur ir (sarkana, oranža, dzeltena, zaļa, zils, zils, purpursarkana, utt., to sauc par krāsu. Turklāt saskaņā ar auksto un silto raksturu atšķirt krāsas, var iedalīt vēsu krāsu sērija, silto krāsu sērija, aukstā series (piemēram: zils, ciāna, utt.); silts krāsu sērija (piemēram: sarkana, oranža, dzeltena u.c..). Ja jūs atšķirtu glancēto krāsu un matētu krāsu, atkarībā no krāsu nospodrināt rakstura.


Krāsa ir pirmais iespaids par sajūtām, gaismas krāsas un spilgtas krāsas ir sajūtu uz priekšu un paplašināšanas, tumšas un tumšās krāsas ir sajūta atpakaļ un kontrakcijas. Piemērojot tikai divas krāsu uztvere var ne tikai labot un noslēpt trūkumus, bet arī izcelt savas stiprās puses. Piecas krāsas tiek piemērota tikai vienai iestādei pa visu ķermeni, un zelts ir pakārts ar sudrabu. Patiesībā nav labs efekts. Skaistuma no darba nav skaisti. Tā nav cenu. Galvenais ir atbilstīgu piederumi. Tas ir piemērots vecums, identitāti, sezonas un muitas vidi. Tas ir galvenokārt konsekvenci visa ķermeņa krāsa un harmoniska kopējā ietekme. "Nav daudz krāsu, harmonija ir skaists", pareizo krāsu atbilstību metodi būtu jāizvēlas viena vai divas krāsas, kas ir galvenā krāsu, kas aizņem lielu platību darbu, papildina citu nelielu krāsas kā pretstatu sērija, ieskaitīt vai izmanto, lai izgreznot t viņš galvenajām daļām, dekorēšana, lai panāktu vienotu un harmonisku iespaidu.


Izprast izvietošana zināšanas krāsu zinātnes, tad krāsu atbilstību darba apdrošināšanas drošības apavi ir samērā vienkāršs. Kad mēs veiktu vispārēju attēla atbilstību, mums ir nepieciešams pievērst uzmanību krāsu toņu saskaņošana, kā arī pieteikumu scenāriji darbaspēka apdrošināšanas aizsargapavus, un sevi. Faktoriem, kā vecums, identitāti, personīgās vēlmes utt. Kad jūs visu to apsverot, jūs redzēsiet, ka tur ir daudz izvēli tavā dzīvē. Vairs nav tikai melnā un baltā pelēko toņu krāsu darba apdrošināšanas kurpes. Sākotnējā darba drošības apavi var nēsāt arī ārpus modes!