Vai jums ir nepieciešams valkāt drošības apavus?

- Dec 11, 2018-

Kokapstrādes laikā kokmateriālu kokapstrādes mašīnas bieži izmanto dažādas kokapstrādes iekārtas. Šīs mehāniskās iekārtas, piemēram, kokapstrādes zāģi, kokapstrādes treniņi, mehāniskie instrumenti, ātrgaitas, smagas iekārtas un operatori ilgtermiņā trokšņa vidē, viegli jūtami kairināti un nogurums, tādējādi palielinot kļūdas un izraisot traumas, tāpēc drošības aizsardzība jālieto drošības apavi, jāvalkā aizsargājoši matu cepures un jālieto nepieciešamie darba aizsardzības līdzekļi, piemēram, aizsargbrilles un ausu aizsargi.


Ja kokmateriāli var tikt ievainoti, kokmateriāliem vajadzētu valkāt neslīdošus drošības apavus. Tā kā zāģmateriāli ir zāģmateriāli, tad, ja ir redzama zāģa zāģēšana, koksne nokrīt vai mehāniskā iekārta pēkšņi slīd no rokas uz kājām. Līdz ar kokapstrādes zāģa zāģa asmens nokrišanu, kāju aizsargāšanai ir viegli sabojāt kāju, nezaudējot pretaizdzīšanas drošības apavus. Drošības apavi ar pretaizdzīšanas funkciju ir aprīkoti ar iekšējo galviņu, kas ir izturīga pret noteiktu trieciena spēku uz pirksta, un iekšējo galvu novieto starp apaviem un apaviem, kas var ievērojami samazināt priekšmetu bojājumus līdz kāju.


Ja kokmateriālu, kas tiek izmantots mežizstrādei mežizstrādes zonā, netīrīs savlaicīgi, koku koku var viegli izurbt ar naglām vai metāla priekšmetiem ar leņķveida koksni vai zemi, neciešot caurduršanas drošības apavus, radot kaitējumu darba ņēmēju kājām. Pretapstrādes drošības apavi ir tādi, ka tērauda loksne ir novietota virs zoles, lai pēdu varētu novērst ar dažādu asu priekšmetu caurduršanu, un kāju efektīvi aizsargā, lai nodrošinātu darba drošību.


Kokmateriāliem, kas ikdienā saskaras ar daudzām zāģu skaidām, viņi bieži izmanto smago iekārtu, piemēram, kokapstrādes zāģus un griešanas mašīnas. Darbībā ne tikai jāveic drošības pasākumi roku aizsardzībai, bet arī pēdas pasākumi ir būtiski.


Kad mežizstrāde ir apgrūtināta, strādnieki ir pakļauti pēkšņiem negadījumiem. Kā minēts iepriekš, zāģa asmenis nokrīt un sāp kājām. Koka dēlis ir iebūvēts ar dzelzs nagiem utt. Paceļoties uz caurduršanas zolēm, mums ir jādara labs darbs. Drošības aizsardzībai ir nepieciešami kokgriezēji, lai valkātu neslīdošus un izturīgus drošības apavus un aizsargcimdus. Tikai tad mēs samazināsim kaitējumu.