Vai jūs zināt, anti-sagraut aizsargapavus?

- Feb 08, 2019-

Anti-sagraut drošības apavi tiek saukta arī par pirksta aizsargapavi: aizsargapavus, kas izgatavoti no ādas vai citiem materiāliem ar kāju pirkstiem pasargāt no traumām. Šī metode ir vieta iekšējo galvu starp kurpi un apavu un nodot sūklis sloksni uz gala iekšējais vadītājs Apvienotā galvā un augšējo padara gludu un palielināt locīšanas izturība un komfortu. Izmantot sūkli roll atpakaļ no kurpes, lai aizsargātu potīti un ērti valkāt.


Anti-sagraut aizsargapavus drošības iezīmes:

Trieciena testu veic ar tērauda ietekmes āmuru no paredzētā svara. Spraugu zem kājām KLP augstumu ir mazāka par norādīto vērtību pirksta vāciņu ir ietekmētas un pīrsings neattēlo jebkura caururbjošām plaisas uz testa ass virzienā. Ir vērts atzīmēt, ka šie valsts standarti ir atšķirīgi noteikumi par svaru, specifikācijas, ietekmes augstums un testēšanas iekārtu būvniecība. Ir jānošķir faktiskajiem testu.


Anti-sagraut aizsargapavus izmantot laika posmā:

1. Ciktāl tas attiecas uz valsts standartiem, kas attiecīgo, kvalificētu produktus, kas atbilst valsts standartu aizsargapavus, valsts īsteno trīs garantijas politiku, apakšējā sadaļā, sekcijas un gumijas Nomaiņa trīs mēnešu laikā pēc pārdošana.

2. faktiskās ekspluatācijas drošības apavi lietošanas ilgums galvenokārt ir atkarīgs no darba vidē, kas lieto aizsargapavus, aizsargapavi un vides izmantošanas stāvoklis ir labi izmantot vienu gadu. Ir slikti, piemēram, ķīmiskajās rūpnīcās, galvanotehnikā semināri vides, jo īpaši kodīgo mēnesī ir gandrīz tāds pats.

Tāpēc nav grūti un ātri noteikums aizsargapavus aizstāšanai. Galvenie apsvērumi: drošības veiktspēju, komfortu, kvalitāti. Atkarībā no programmas, rūpnīcu izvēlas faktiskajai situācijai, iegādājoties aizsargapavus. Ieteicams izvēlēties regulāru aizsargapavi ar drošības ražošanas licenci. Ražotāji, aizsargapavi nepieciešamība ir valsts testa sertifikāts, un nevar lēti un iestatīt drošību darbiniekiem.