Vai autobūves strādnieku ir nepieciešams valkāt aizsargapavus?

- Dec 18, 2018-

Pēdējos gados, Ķīnas automobiļu rūpniecības attīstību ar automobiļu ražošana ir kļuvusi par vienu no tautsaimniecībai nozīmīgs balsts rūpniecības. Kaut arī autobūves nozare veicina strauju ekonomisko izaugsmi, ir arodslimību mīnusiem, kas apdraud darba ņēmēju drošību. Efektīvu profilakses pasākumiem avotā ir efektīvus veidus, kā izvairīties no apdraudējuma, arodslimības, pat tad, ja viņi valkā pāris no strādnieku drošību. Kurpes ir gatava drošības aizsardzībai, kas arī ir piemērotākā aizsardzības pasākums.


Plūdu novēršanas funkcija:


Automobīļu ražošanas nozarē montāža veikals, dažādu automobiļu daļu montāža ir ļoti iespējams izraisīt nelaimes gadījumus, automobiļu rezerves daļu nejauši nodara kaitējumu pēdas, kad darbinieki strādā. Ja darba ņēmēji valkāt aizsargapavus ar anti-smashing funkcija, tās var lielā mērā samazināt riska faktors. Aizsargapavi ar anti-smashing funkcija ir aprīkoti ar iekšējo galvu, kas ir izturīgs pret noteiktu ietekmes spēks uz pirksta un iekšējo galvu ir novietots starp kurpes un kurpēs, kurās ievērojami samazināt zaudējumus priekšmeta nokrišanas pamatnes.


Caurdurt novēršanas funkcija:


Automobiļu rūpniecība marķēšanas seminārs zemē, metāllūžņu tērauda ar auto vai gatavo tērauda automobiļu ķermeņa plate pārstrādei bieži ir izkaisīti. Šādu darbu ainā, darbiniekiem jāvalkā drošības apavi, kas liedz nesaduriet novērš nejaušu veikta, kad kājām. Leņķa tērauda caururbj vienīgi nodarīt kaitējumu. Anti-griezīgu aizsargapavi ir jo tērauda loksnes tiek novietota virs vienīgais, lai pamatnes var būt liegts tiek piestiprināti ar dažādu asu priekšmetu, un pēdas efektīvi aizsargātas darba drošības nodrošināšanai.


Kā tipisks pārstāvis mūsdienīgas socializēts liela apjoma ražošanu, un kā Ķīnas pašreizējo milzīgu automobiļu patēriņa tirgu, Ķīnas automobiļu rūpniecība saskaras ar lielākajām problēmām. Pēc tam desmitiem tūkstošu darba ņēmēju, kas strādā šajā nozarē, lai uzlabotu darba efektivitāti, lai samazinātu ražošanas negadījumiem, jāvalkā anti-sagraut aizsargapavus vai punkcijas necaurlaidīgs aizsargapavus, kas ir ne tikai par drošu darbu, bet arī netieši uzlabot ražošanu. Darba efektivitāti.


Automobīļu ražošanas nozarē ir ietverti dažāda veida darbu. Ņemot vērā dažādās darba bīstamību, mums jāuzņemas savlaicīgu un efektīvu pasākumu. Turklāt uzņēmumiem vajadzētu regulāri veikt drošības apmācību saviem darbiniekiem un izplatīt tos saskaņā ar savu specifisku darba scenāriji. Darba apdrošināšanas piegādēm.