Definīcijas un noteikšanas metode punkcijas necaurlaidīgs aizsargapavus

- Jan 14, 2019-

Ikdienas ražošanas uzņēmumu, drošības negadījumi ir visur, un nedaudz nolaidības dēļ nesīs milzīgu kaitējumu uzņēmumiem un paši darbinieki. Šīs traumas, jo darbinieku kājas parasti par zemāko daļu no darba poza, darbiniekiem tiks pakļauti smagi, smagi, leņķa objektus jebkurā instrumenti, mašīnas ekspluatāciju un pārvietojot materiālu, tāpēc lietošanas laikā, kad abas kājas tiek ievainots un sadurts, tas ir īpaši svarīgi, darbinieku pēdu aizsardzībai. Uzņēmums var efektīvi novērstu šādus zaudējumus, izvēloties piemērotas īpašas drošības apavi atbilstoši darba apstākļi.


Liels skaits metāla apzīmogošanu, pelējuma apšuvuma, mašīnu ražošanu un tērauda kuģu būves ražošanas cehiem, ņemot vērā raksturīgās īpašības, ražošanas nozares, vienmēr būs daudz cieta un asas svešķermeņi, kas izkaisīti uz grīdas semināra darba vidē. Punkcijas pierādījumu drošību apavus var nodrošināt pienācīgu aizsardzību. Tātad, kādi ir anti-griezīgu drošības apavi?

Punkcijas necaurlaidīgs aizsargapavi ir aprīkoti ar attaukots 0.05mm nerūsējošā tērauda vidū plāksnes uz zoles asas grūti objektus, piemēram, nagi nevarētu pīrsings apavu zole un sāp zoles daļa darbinieku. Griezīgu pretestība ir lielāka nekā 1100 Ņūtonu. Atbilst valsts standarta GB21148-2007, tas ir īpašs spēks. Galvenokārt izmanto ieguves rūpniecības, mašīnas, celtniecības, metalurģija, ražas novākšanas, transportēšanas un citās nozarēs.


Anti-griezīgu aizsargapavus parasti ir aprīkoti ar anti-asākas un anti-smashing funkcijas, bet viņi nevar saskaņot ar izolācijas funkciju. Jo izolēti kurpes ir saistībā ar darbinieku drošību, zoles nevar iznīcināt. Ja ir bojāta izolācija jūrasmēles, pārtraukt izmantot to nekavējoties. Arī pievērst uzmanību ūdensnecaurlaidīgam. Ūdens būs vadošs. Tas ir bīstami izmantot lādētu vidē.


Anti-punkcijas noteikšanas metode: testa mašīna ir aprīkota ar spiediena plāksne, kurā uzmontēts testa naglu. Testa nagla ir ar Cut-off tip tip un naglu galviņas cietībai jābūt lielākam nekā 60HRC. Vienīgo paraugu novieto uz šasijas testēšanas iekārtas vietā, pārbaudi nagu var caurdurtās caur zole un testa naglu caururbj vienīgais ± 10 mm/min ar ātrumu 3 mm/min līdz iespiešanās ir pabeigta. Lielākais spēks. Par katru jūrasmēles testēšanai tiek atlasīti četri punkti (no kuriem vismaz viens ir pie papēža), katrs punkts ir ne mazāks par 30 mm attālumā viena no otras un zolītes malas attālums ir lielāks par 10 mm. Pretslīdes bloku apakšā būtu piestiprināti starp blokiem. Divi no četriem punktiem būtu jāpārbauda 10-15 mm attālumā no malas līnijas stādīšanas plosta, ieraksta maksimālais spēks brīdī katra iespiešanās. Ja mitruma ietekmē rezultātus, vienīgais būtu iegremdēts dejonizētu ūdeni 20 ° C ± 2 ° C 16 ± 1h pirms testa.