Veselais saprāts mums vajadzētu zināt, lietojot antistatiskos apavus vai zābakus

- Oct 26, 2018-

Antistatiskas kurpes ir sava veida darba apavi, ko var nēsāt mikroelektronikas rūpniecības vai modernāku ķīmisko laboratoriju ražošanas darbnīcās, lai mazinātu vai pat novērstu statiskās elektrības nodarīšanu cilvēka ķermenim. Šīs apavu galvenā funkcija ir vadīt statisko elektrību lietotāja ķermenī un vadīt to uz zemes. Šāda veida apavu funkcija ir diezgan īpaša, tāpēc ir zināmas zināšanas, kuras mums ir jāzina, lietojot.

Par antistatiskajiem apaviem, zināšanu izmantošanas ieviešana:

1. Šāda veida apavu galvenais mērķis ir novērst stacionālas elektrības uzkrāšanos cilvēka ķermenī, kā arī, lai novērstu strāvas triecieniem zem 250V.

2, svarīgākais šādu apavu izmantošanas apgabals ir izvairīties no dedzināšanas, ko izraisījusi statiskā elektrība, ko radījis pats cilvēka ķermenis vai sprādziena avārija, vidē, kur pastāv statiska elektrība. (Piemēram, naftas rūpniecība, ķīmiskā rūpniecība, elektronikas rūpniecība uc).

3, šāda veida apaviem un vadošajām apavām ir kopīga iezīme, tas ir, lietojot šos apavus, lietotājs vienlaicīgi nevar valkāt biezas zeķes ar izolējošu vilnu, kurpes nevar ievietot iekšpusē, var būt izolētas. Zolīte; vissvarīgākais ir tas, ka jūs nedrīkstat izmantot šo apavu kā izolētu apavu;

4, lai panāktu labāku antistatisku vai vadošu efektu, tad, valkājot antistatiskus apavus, jūsu vidē jūsu vietnei jābūt pretnacionālai; un, ja valkā vadošas kurpes, kur atrodas Zemes vidē jābūt elektriski vadošai.

5, lietojot antistatiskas kurpes, lietotājiem arī vajadzētu valkāt atbilstošu antistatisku apģērbu, taču vienmēr vienmēr jāpievērš uzmanība tīrīšanas, ūdensnecaurlaidīgai un pret mitrumu aizsargājošai iekārtai.

6 pēc šādu apavu izmantošanas noteiktā laika periodā, parasti 200 stundas, tas jāpārbauda vienreiz, ja tā pretestība neatrodas noteiktā diapazonā, ja tā pretestība nav starp 100K ohm un 100M ohm, tad šīs kurpes var vairs netiks izmantoti kā antistatiskas kurpes.

Http: / / www.safttofootwear.com