Kopējie drošības apavu materiāli un funkcijas

- Oct 21, 2018-

Kopējie drošības apavu materiāli un funkcijas

1. Poliuretāns ir organisko polimēru materiāls, kas izveidots no A, B, C poliestera materiāliem, parasti sadalīts eļļainā un ūdeņains. To bieži izmanto, lai izveidotu darba apavi, augstas kvalitātes ādas apavus un ceļojumu apavus. Zole ir zema blīvuma, mīksta struktūra, lieliska nodilumizturība, augsta cietība, laba eļļas izturība, skābju izturība, sārmu izturība, zemas temperatūras izturība, amortizācija un pretslīdes veiktspēja.

2. TPU ir polimērmateriāls, ko veido diizocianāta un makromolekulāro poliolu reakcija. TPU dibena īpašības ir lieliska nodilumizturība un eļļas izturība, un darba apģērba apavu zoles stiprība ir augsta, un nodilumizturība ir izcilākā. Ilgstoša darba apģērba izmantošana neradīs lielāku nodilumu.

3. EVA ir plastmasas materiāls, kas sastāv no etilēna (E) un vinilacetāta (VA) kombinācijas. Šo divu ķīmisko vielu attiecību var pielāgot pēc nepieciešamības. Jo vairāk VA sastāvdaļu, jo lielāka ir pārredzamība. EVA darbaspçka apdroðinâjuma zoles raksturo viegls svars, elastîba, lieliska elastîba, vieglâ attîlojums un lieliska krâsaina.

4. Gumiju parasti klasificē kā dabisko kaučuku un sintētisko gumiju, un gumija ir augsta molekulāro savienojumu. Gumijas darbaspēka apdrošināšanas polisei raksturīga īpaši laba elastība, nav viegli salauzt, izturība pret skābēm un sārmiem, kā arī salīdzinoši labs pretslīdes rādītājs. Turklāt gumijas zolītes saraušanās un ūdensnecaurlaidība ir arī labāka.