Ogļu raktuvju drošības aizsardzība

- Dec 21, 2018-

Ogļu raktuves ražošanas galvenā prioritāte ir drošība. Tā ir mūžīga tēma ogļu raktuvēs. Tā ir galvenā prioritāte raktuvju pārvaldību. Darīt labu darbu, raktuvju drošības pārvaldību, mēs nepārtraukti palielināt drošības pārvaldības centienus un visaptveroši uzlabot raktuvju drošības pārvaldību. Ogļu kalnraču tiek prasīts valkāt aizsargapavus, aizsargķiveres, darba apģērbs un citas darba apdrošināšanas produktus, lai panāktu drošu ražošanu mīnas no galveno cēloni.


Ogļu raktuves ražošanas darbībās, slikta pārvaldība, darbības kļūdas, aprīkojuma defekti, uc, ir pakļauti nelaimes kā jumta zaudējumu, jumta krizdams atbalstu, ietekmes zemē spiediens, atvērtu bedri raktuvju zemes nogruvumu, bedres sabrukums u.c.. Kājas var izraisīt lielu kaitējumu, un ja viņi valkā sagraut necaurlaidīgs aizsargapavus, tās var samazināt šo kaitējumu, zināmā mērā. Tā kā anti-smashing aizsargapavi ir aprīkoti ar iekšējo pirksta vāciņu, kas ir izturīgs pret noteiktu ietekmes spēks uz pirksta vāciņu, iekšējo pirksta vāciņu ir novietots starp apavu un kurpes, kas var ievērojami samazināt zaudējumus priekšmeta nokrišanas pamatnes.


Dažiem ogļu ieguves operācijām ir jāpārvieto daži ogļu ieguves iekārtas (telpas), pazemes. Šīs iekārtas tiks berzēt sienā pazemes ogļu operāciju procesa laikā, un dažas iekārtas, samazināsies un nav viegli atklāt ar darba ņēmējiem. Pēc tam ogļrači ir jāizrok ogļrači ir ogļu ieguve. Naglas sadurts un piestiprināti ar asu mehāniskās mašīnas, tāpēc tās nepieciešams aprīkot ar drošības apavi ar anti-punkcijas funkciju. Anti-griezīgu aizsargapavi ir izgatavoti no tērauda plāksnēm, kas novietota virs zoles, tā, lai pēdas var būt liegts tiek piestiprināti ar dažādu asu priekšmetu, un pēdas var efektīvi aizsargāt darba drošības nodrošināšanai.


Ogļu raktuvju darbs ir cīņa pret dabu un tās īpašiem atribūtiem noteiktu, ka dažreiz nelaimes gadījumi ir grūti izvairīties. Nav grūti saskatīt no raktuves negadījumu un drošības negadījumu visā valstī drošību ir "diena" ogļu raktuvēs. Ja "dienas" sabrukumu, nebūs nekādas drošas attīstības ogļu raktuvēs un nebūs raktuvēs drošības un stabilitātes. Tādēļ nepieciešams aprīkot ar anti-smashing un punkcijas-proof aizsargapavi ar speciālas funkcijas, lai nodrošinātu, ka briesmu ekspluatācijas laikā nav apdraud viņu kājām ogļu kalnraču ogļu ieguves uzņēmumi. Par kalnračiem, viņi uzlabotu viņu izpratni par drošības un apzināti valkāt aizsargapavus, lai novērstu slikti ieradumi nevar valkāt aizsargapavus.


Turklāt mums ir saglabāt darba vietas un nesakoptas un sasniegtu civilizētu ražošanu. Ja vien visi dalībnieki piedalīties un strādāt kopā; uzsvērtu pašpārvaldi; fokuss uz ikdienas pamata darbu un sākt no detaļām, ogļu raktuvju drošību būs drošāk.