Oglekļa ogļu kompānijām ir nepieciešams iegādāties apdrošināšanas darba kurpes darbiniekiem

- Jan 30, 2019-

Ikviens zina, ka raktuves topogrāfija ir sarežģīta, sākotnējās darba virsmas kalnrūpniecības darbība vēl nav bijis izveidots, un ir stāvas reljefu un vides nosacījumi ir pārāk sarežģīti. Pēc spridzināšanas virsmas, apkārtējo zemi klāj ar smalko daļiņu apvītušu Kalcīts un pamatnes ir viegli slaidu. Daži no virsmas ir neiztīrīti, bambusa un koka saknēm un ir daudz nedrošu faktoru.


Nodarbojas ar ogļu rūpniecībai, tas ir grūts un bīstams, ogles darbiniekiem bieži vien ir daudz nelaimes gadījumu, ap tiem, piemēram,: manējā sabrukumu, gāzes sprādziens, asiem objekts dūriena vai smagus priekšmetus, kas krīt no debesīm, gružus uz virsmas un elektrostatiskā lādiņa bīstamību izraisa berzes laikā mehāniska darbība var negatīvi ietekmēt mūsu drošību un ķermeņa.


Ogļu raktuvju drošību ražošana ir saistīta ar cilvēku dzīvības un īpašuma drošību. Kā mēs visi zinām, ogļu raktuves uzņēmumiem ir tipisks "trīs augstas nozares" ar augsta darba intensitāte, augsta riska, nelaimes gadījumu un augsts negadījumu koeficients. Ogļu raktuves uzņēmumos, drošības kļūst dabiski cilvēka dzīvību. Guantian ir galvenā prioritāte. Prakse ir pierādījusi, ka tā nav pietiekami paļauties uz vadību pievērst uzmanību, atvērta sapulces un izsniegt dokumentus. Drošības ražošana ir jāīsteno katru konkrētu uzņēmumu, un katram darbiniekam vajadzētu pievērst uzmanību īpaši ikdienas informāciju apsaimniekošanas uzņēmumā. Darīt labu darbu "drošības kultūra" uzvedības novēršanā. Profilakse ir novērst problēmas, pirms tās notiek. Kā novērst iepriekš footwork nelaimes gadījums? Personāls, kas uz vietas pareizi valkāt aizsarglīdzekļus un valkāt aizsargapavus ogļu, ogļu raktuvju drošības apavi un ogļu raktuves strādāt kurpes.