Klasificēšanas aizsargapavi materiālu

- Jan 19, 2019-

Darba apdrošināšanas kurpes, aizsargapavi galvenokārt ir izgatavoti no dabiskās šķiedras audumiem un ādas. Nesen, ķīmisko sintētisko materiālu ir pakāpeniski pieaudzis. Saskaņā ar apdrošināšanas darba apavi, drošības apavi struktūra var iedalīt četrās kategorijās: audumi, uzlikas, praimeriem un aksesuāri.


1. darba apdrošināšanas kurpes, nekaitīguma apavi audums

Galvenokārt ir ādas, sintētiskā āda, tekstilizstrādājumi, gumijas un plastmasas. Ādas kurpes un audumiem, kas lielākoties ir izgatavoti no govs, cūka, aitādas mīkstas ādas vai mīkstas ādas, kā arī sintētiskās ādas; auduma kurpes un gumijas apavi lielākoties ir izgatavoti no spēcīgs, izturīgs pret nodilumu, siltuma absorbcijas, mitruma absorbējošas kokvilnas un vilnas, dažādi sintētiskie sveķi. Un dabiskā kaučuka galveno materiālu plastmasas apavi un gumijas apavi, ūdensnecaurlaidīgi apavi.


2. darba apdrošināšanas kurpes, aizsargapavi odere

Galvenokārt kokvilnu, kazādas blašķes, vates, filca, mākslīgiem matiem, vaļēja kašmira un tā tālāk. Kurpes atpakaļ pusi, izmantot mīkstāka kalnu un aitu ādas. Gada pirmajā pusē veido gleznas. Lielākā daļa no apavus izgatavo no balta auduma vai balinātu drānu. Gumijas apavi ir izgatavoti no smalka audekla.

Pierādījums aukstās ziemas apavi ir izgatavotas no filca vai ādas izgatavota no nitrātu. Kokvilnas zābaki ir parasti ieausti kokvilnas un tad vates slāņa. Var izmantot arī filca vai elastīgas samts. Šobrīd daži darba apdrošināšanas kurpes arī izmantot sveķu putu kompozītu materiāliem vai mākslīgo vilnu kurpes.


3. darba apdrošināšanas kurpes zoles drošības

Galvenokārt ir gumijas zolēm, PU dibeni, cietā ādas, mīksto ādas, mākslīgās ādas, gumijas un plastmasas putu materiāli. Cietā āda ir izgatavota no govīm un pigskins. Tas galvenokārt tiek izmantots ādas kurpes un neliels daudzums tiek lietoti, lai veiktu ādas kurpes. Administratīvā ādas apavi tiek plaši izmantoti mākslīgo ādu grunts, gumijas ir dabiskā kaučuka un sintētiskais kaučuks, ir mīkstas ādas, mākslīgās ādas un dabīgās ādas un gumijas putu materiālu lielākoties izmanto ādas kurpes un auduma kurpes.


4. darba apdrošināšanas kurpes, nekaitīguma apavi, aksesuāri

Galvenokārt ir kurpes, mežģīnes, elastīga auduma, Velcro, rāvējslēdzējs, zīda, kokvilnas, kaņepju dūriens, naglu, kniežu, neausto, kartona, ādas papēdi iekšējie un galvenajā, dažādu rotājumi, atbalsta, līmes un pastas.