Drošības apavās izmantotās ādas klasifikācija

- Mar 27, 2019-


Ādas klasifikācija, ko parasti izmanto drošības apavos Āda galvenokārt ir sadalīta ādas, pārstrādātas ādas un mākslīgās ādas.


Pirmkārt, āda. Āda ir neapstrādāta āda, kas noņemta no liellopiem, aitām, cūkām, zirgiem, briežiem vai citiem dzīvniekiem. Pēc ādas pārstrādes tā tiek izgatavota no ādas materiāliem ar dažādām īpašībām, izturību, izjūtu, krāsu un rakstu. Tas ir moderns ādas izstrādājums. Būtiski materiāli. Starp tiem govs āda, aitādas un cūkas ir trīs galvenie ādas tipi, ko izmanto miecēšanā.

Derms ir sadalīts divos veidos: augšējā slāņa ādā un otrajā kārtā. To parasti izmanto drošības apavos.

(1) Augšējā slāņa āda ir govs, aita, cūku āda utt. Ar graudu virsmu, dabiskām rētām un asins rētām uz ādas virsmas, dažkārt nažu brūces apstrādes laikā un zarnas ar ļoti zemu izlietojuma līmeni. Importētajai augšējā slāņa ādai ir arī liellopu numerācija. Pilna graudu āda var atšķirt dzīvnieku ādu no poru lieluma un blīvuma. Ir dažādi govs ādas veidi, piemēram, govs ādas, govs āda, ganību govs, govs āda, buļļu slēpšana, nekastrēta buļļu slēpšana un kastrēta buļļa slēpšana. Ķīnā ir arī dzeltenā govs āda, bifeļu āda, jakas āda un jaku āda. Starp tiem buļļu poras ir biezākas un retākas; dzeltenā govs āda ir plānāka un blīvāka par bifeļu porām. Aitu ādas poras ir smalkākas un blīvākas, un tām ir neliels slīpums. Ir divi galvenie aitu ādas un kazu ādas veidi. Cūkgaļas noteikums garo matu dēļ ir 3 ~ 5 sakņu sadalījums, tāpēc to ir viegli atšķirt. Parasti cūkas ir mākslīgi audzētas, un ir zināmi arī savvaļas cūkas. Slavenākie mežacūkas ir acīmredzamākas. Cūku ādas poras un graudu īpašības, pateicoties tās īpašajai kolagēna šķiedras struktūrai, var apstrādāt ļoti mīkstu apģērbu ādas vai cimdu ādā, kas ir ļoti vērtīga. Turklāt, strausa āda, krokodila āda, īstermiņa krokodila āda, ķirzaka āda, čūskas āda, vēršu āda, jūras zivju āda (haizivs āda, kalmāru āda, kalmāru āda, kalmāru āda, pērļu āda uc), saldūdens zivju āda (Ir zālāja zivis, kalmāru āda un citas zvīņainas ādas), matains lapsa āda (sudraba lapsa āda, zilā lapsas āda uc), vilku āda, suņu āda, truša āda uc ir viegli identificējami, un tos nevar izdarīt uz divslāņu ādu. Pirmais ādas slānis tiek tieši apstrādāts no dažādu dzīvnieku neapstrādātas ādas, vai ādas, slāņu, zirgu utt. Āda, kas ir biezāka ādas slānī, tiek sagriezta divos augšējos un apakšējos slāņos, bet augšējā daļā - šķiedru struktūru apstrādā dažādās galviņās. Slāņa āda.

(2) Otrs ādas slānis ir brīvs slānis ar šķiedru struktūru, kas tiek apstrādāta ar ķīmisku smidzināšanu vai pārklāšanu ar PVC un PU plēvi. To parasti izmanto drošības apavu ražošanā. Tāpēc efektīva metode, lai nošķirtu augšējo slāni un otro slāni, ir novērot ādas garenvirziena šķiedru blīvumu. Augšējais slānis sastāv no blīva un plāna šķiedru slāņa un nedaudz brīva virsmas slāņa, kas ir cieši saistīts ar to, un tam ir laba izturība, elastība un procesa plastiskums. Otrs ādas slānis ir tikai brīvs šķiedru audu slānis. To var izmantot tikai ādas izstrādājumu izgatavošanai pēc ķīmisko materiālu izsmidzināšanas vai pulēšanas. Tā saglabā noteiktu dabisko elastību un procesu plastiskumu, bet tā stiprums ir slikts, un tā biezumam ir nepieciešams tas pats slānis. Tāda pati āda. Mūsdienu populārajā ražošanā tiek izmantotas arī dažādas ādas. Ādas apstrādes metodes ir nedaudz atšķirīgas, bet diferenciācijas metode ir tāda pati.


Otrkārt, reģenerētā āda: reģenerētā āda tiks pulverēta ar dažādām dzīvnieku ādām un ādas lūžņiem, un pēc tam sagatavota ar ķīmiskām izejvielām. Virsmas apstrādes tehnoloģija ir tāda pati kā ādas, reljefa āda, ko raksturo gluda ādas mala, augsts izmantošanas līmenis un zemā cena; bet āda parasti ir bieza un izturība ir slikta, un tā ir piemērota tikai lētu portfeli un ratiņu maisiņu izgatavošanai. Lodveida uzmavai un citiem formas amatniecības izstrādājumiem un plakanām cenām ir vienāda šķiedru struktūra gareniskajā daļā, kas var atpazīt šķidruma jaukto šķiedru sacietēšanas efektu.


Treškārt, mākslīgā āda: pārstrādāta āda tiek saukta arī par mākslīgo ādu vai gumiju, tas ir mākslīgo materiālu, piemēram, PVC un PU, vispārējais nosaukums. Tas ir izgatavots no PVC vai PU putošanas vai laminēšanas uz dažādiem audumiem vai neaustiem audumiem. To var izgatavot saskaņā ar atšķirīgu izturību, nodilumizturību, aukstumizturību un krāsu, spīdumu un rakstu. Ir nepieciešams apstrādāt rakstu un tamlīdzīgus izstrādājumus, un tiem ir jābūt dažādu krāsu īpašībām, labam ūdensizturīgam darbam, tīram malu platumam, augstam izmantošanas līmenim un zemai cenai salīdzinājumā ar ādu. Tomēr lielākajai daļai mākslīgās ādas nevar būt ādas iedarbība un elastība; tās garenvirziena Izgrieziet virsmā, jūs varat redzēt sīkus burbuļus, audumu vai ādas plēvi un sausu un viskozu. Tā ir materiālu klase, kas ir bijusi ārkārtīgi populāra kopš pirmajām dienām un ko parasti izmanto, lai izgatavotu dažādus ādas izstrādājumus vai ādas daļu daļas. Tās arvien uzlabotā ražošanas process tiek plaši izmantots divu slāņu ādas apstrādē. Šodien tas izskatās kā āda.