Kāju traumu klasifikācija un drošības apavu nozīme

- Oct 23, 2018-


Cilvēka ķermeņa svara pārvietošana un uzturēšana ir divas svarīgas kājas funkcijas. Tomēr pēda ir daļa, kas ir visneaizsargātākā un bieži vien tiek ignorēta. Palielinoties cilvēku izpratnei par darba aizsardzību un pašaizsardzību, pakāpeniski tiek atzīta viņu kāju aizsardzība.

Tiek ziņots, ka Apvienotajā Karalistē galvenie cēloņi, kas saistīti ar darbu, ir bojājumi un kritumi, un aptuveni 17% no invaliditātes izraisa nelaimes gadījumu kopējais skaits līdz 180 000 gadījumiem gadā un otrais faktors, kas veicina nāvi darba vietā. Tādēļ 13% jāpievērš pietiekama uzmanība

Darbā pēdu bojājumus var apkopot šādos veidos:

Trieciens, trieciens - smags vai ass priekšmets, kas pakļauts jūsu kājām, var izraisīt ievainojumus vai pēdu. Saskaroties ar stingru objektu, pēda var būt arī lūzums.

Slīdēšana - mašīnā, ejot pa grīdu, tas var radīt nelīdzsvarotību ar eļļu, ūdeni vai ķīmiskām vielām.

Drošības apavu nozīme

Parasti darba ņēmējiem šādās vidēs ir jāvalkā drošības apavi:

1. Vide var noklāt pakaļgalā, jo ir nokriti un ritošie priekšmeti vai elektromagnētiskā ekspozīcija;

2, pārvadājot dažus smagus priekšmetus, kas var nokrist (piemēram, bagāžu, smagos darbarīkus utt.), Jāvalkā drošības apavi ar trieciena vai trieciena aizsardzību;

3, var rasties kādi asi priekšmeti darbā, piemēram, naglas, skrūves, metāla asas gredzenus skrāpēšanai uc;

4, darba vidē zemē bieži ir viegli velk smagus priekšmetus (var pārbāzties pēdu), ir jāvalkā pretspresijas kurpes;

5. Īpašajai elektrotehniķu profesijai jāizmanto īpašas vadu vai izolācijas kurpes.

Drošības kurpes galvenā darbība

Baotou triecienizturība

Trieciena testu veic ar konkrēta svara tērauda trieciena āmuru. Atkāpes augstums zem pirksta vāciņa ir mazāks par norādīto vērtību, kad pirkstu vāciņš ir pakļauts triecienam, un pīrsings nedrīkst parādīt nekādas caurlaidošas plaisas testa asī virzienā. Ir vērts atzīmēt, ka valsts standartiem ir atšķirīgi noteikumi par testēšanas iekārtas svaru, specifikācijām, trieciena augstumu un konstrukciju. Faktiskais tests ir jānošķir.

Mijiedarbības pretestība

Testa mašīna ir aprīkota ar spiediena plāksni, uz kuras ir uzstādīts pārbaudes nags. Testa nagu ir tip ar smailu galu, un nagu galvas cietībai jābūt lielākai par 60 HRC. Vienīgais paraugs tiek novietots uz testēšanas mašīnas šasijas tādā stāvoklī, ka pārbaudes naglu var nosprādzēt ar zoles palīdzību, un testa nagu perforācija ar ātrumu 10 mm / min ± 3 mm / min līdz iesūkšanās vietai tiek aizpildīts, un reģistrē maksimālo nepieciešamo ierakstu. spēks. Katrai zolei testēšanai izvēlas četrus punktus (vismaz viens no tiem atrodas pie papēža), katrs punkts ir ne mazāk kā 30 mm attālumā un attālums no iekšējās apakšējās malas ir lielāks par 10 mm. Pretslīdēšanas bloks ir jānoņem starp blokiem. Divus no četriem punktiem vajadzētu pārbaudīt 10-15 mm attālumā no rūpnīcas dibena malas līnijas. Ja mitrums ietekmē rezultātus, zīdaini pirms izmēģināšanas 16 ± 1 stundu iegremdē dejonizētā ūdenī 20 ° C ± 2 ° C temperatūrā.

Vadošās apavu un antistatisko kurpju elektriskās īpašības

Pēc tam, kad apavu paraugu noregulē sausā un mitrā atmosfērā, tīru tērauda lodīti iepilda cilvēka apavu un novieto uz metāla zondes ierīces, un pirmos divus zondes un trešo zondi mēra, izmantojot noteikto pretestības testeri. Pretestība starp. Normālos apstākļos vadošs kurpes pieprasa, lai pretestība nebūtu lielāka par l00K omi; anti-static kurpes prasa pretestība jābūt starp 100K un 100M ohm.

Darbaspēka apdrošināšanas kurpes izmanto specifikāciju

Eļļas atbaidīšanas aizsargtērpi tiek izmantoti vietās, kur tiek eļļas vai eļļas šļakatas;

Ūdensnecaurlaidīgas aizsargtērpes tiek izmantotas darba vietās, kurās tiek izmantots ūdens vai šļakatas ūdens;

Aukstā necaurlaidīgas aizsargājošās kurpes tiek izmantotas zemas temperatūras darba ņēmēju aizsardzībai pret apsaldējumiem.

Pēdu aizsardzības apavi tiek izmantoti, lai novērstu pēdu aizsardzību no dažādiem asiem priekšmetiem.

Galvenā anti-smashing apavu funkcija ir novērst krītošos priekšmetus no kāju sāpēm. Darba apģērba apavu priekšgalā ir triecienizturīgi materiāli.

Tērauda ražošanas darba apavu galvenā funkcija ir novērst degšanu un caurduršanu. Tam jābūt spējīgam izturēt noteiktu statisko spiedienu un pretoties noteiktai temperatūrai un nedegoši. Šie darba apģērba apavu veidi ir piemēroti kausēšanai, krāsnim, čugunam un tā tālāk.

Papildus iepriekšminētajam ir arī īpaši darba aizsardzības apavu vāki, piemēram, audekls, azbests un alumīnija plēves darba apģērba seguma vāki.

https://www.safttofootwear.com