Mehānisko aizsargapavu klasifikācija un atlase

- Nov 14, 2018-

Mehānisko aizsargapavu klasifikācija un atlase


Mehāniskās aizsargapvalki ir aizsargapavi, ko praktizējošie darbinieki nēsā, ražojot un strādājot, lai pasargātu kājas no mehāniskiem apdraudējumiem.


klasifikācija


Šobrīd plašs mehānisko aizsargtērpu klāsts galvenokārt tiek iedalīts trīs kategorijās: aizsargājamās pirkstu drošības apavi, gumijas aizsargstieņi ar aizsargapvalku un aizsargapavi.


Pirkstu aizsargājošās apavu aizsargājošās pirksta detaļas ir aprīkotas ar purngala vāciņu ar metāla vai nemetāla iekšējo pirkstu vāciņu, un tā mērķis ir novērst svešu priekšmetu spiešanu.


Gumijas apvalki, kas novērš satricinājumus, tiek izmantoti vidē ar ūdens vai zemes mitrumu. Tie ir arī aprīkoti ar metāla vai nemetāla iekšējo pirkstu cepurītēm uz pirkstu cepurītēm, kuru uzdevums ir novērst svešķermeņus no pirkstu sasmalcināšanas.


Pretspirāžojošajam kurpēm ir starp grīdsegu un zolīšu starpstiklu noturīga starplika, kuras mērķis ir novērst asa priekšmeta sēkšanu pēdas dibenā.


izvēlieties


Izvēloties, to var iedalīt trīs posmos: atbilstoša veida un pakāpes izvēle, kvalificētu produktu atlase un izskata kvalitātes apskate.


Izvēlieties pareizo veidu un vērtējumu


Pirmkārt, aizsargājiet pirkstu drošības apavus


Aizsardzības veiktspējas aizsargājošās apavu aizsargājamās pirkstu iedalās piecās pakāpēs: An1, An2, An3, An4, An5 utt .; saskaņā ar ražošanas procesu, tos galvenokārt iedala piecos veidos: līmjavas, presformas, formēšanas, šuves un šuves.


Pašreizējais efektīvais standarts aizsargājamo apavu aizsardzībai ir LD50-1994 "Aizsardzības drošības aizsargs (zābaki)". Standarta priekšmetu drošības apavu galvenie tehniskie rādītāji ir apavu priekšpuses izturība pret spiedienu, apavu priekšpēdējās daļas triecienizturība, zoles daļas locīšanas pretestība, zoles nodiluma izturība un apavu pīlinga stiprība. Apavu priekšējā gara spiediena pretestība un apavu priekšpuses triecienizturība ir drošības aizsardzība, un zoles salokšanas efektivitāte, zoles izturība pret nodilumu un apavu pīlinga stiprība ir nodilumizturības īpašības. Aizsargķiveres drošības apaviem jāatbilst šīm tehniskajām prasībām, kā noteikts standartā.


Aizsargķiveres drošības apavus var izvēlēties pēc šādiem diviem aspektiem:


1. Aizsardzības veiktspēja:


Pirkstu drošības apavu aizsardzības līmenis ir visaugstākais An1 līmenī un An5 līmenī. Augsta līmeņa aizsargājošās pirkstu drošības apavi ir vērsti pret augstu spiedienu un triecienu pretestībā priekšējā galā, un pirkstu aizsardzība ir laba, jo jo vairāk pirkstiem ir viegli saspiesti vai saspiesti, jo nopietnāks ir ievainojums. Izmantojiet augstas kvalitātes aizsargājamās pirkstu drošības apavus un dažiem pirkstiem, kas var būt saspiesti vai saspiesti un mazāk ievainoti, jūs varat izvēlēties zemā līmeņa aizsargājošo pirkstu drošības apavu. Tas jāizvēlas atkarībā no operācijas īpašībām.


2. Ražošanas process:


Tagad aizsargapvalku drošības apavu ražošanas process ir galvenokārt līmēts un inžekcijas formā. Vīles parasti tiek izmantotas riepu apakšdaļai un pret spalvas apaviem. Formas kurpes ir reti sastopamas. Šūpu kurpes ir samērā jaunas, līdzīgas sporta apavu formai. . Injekcijas formas, viskozie ādas apavi ir jauni un viegls, un ārējā zole ir izgatavota no nodilumizturīga poliuretāna materiāla, kas ir dārgāks; tradicionālie līmlentu apavi, atbilstoši stilam, materiāliem utt., cena ir atšķirīga; šujamo riepu cena ir salīdzinoši lēta. Tomēr atkarībā no stila, materiāliem utt. Līmenis ir atšķirīgs. Turklāt injekcijas formēšanas un līmējošās kurpes ir mazāk elpojošas, šuvju kurpes ir elpojošākas, apģērbs ir ērtāk, un arī labas kvalitātes šuve apavi ir ļoti ērti. Ražošanas process galvenokārt saistīts ar cenu, stilu, materiāliem un komfortu. Tas neietver drošības aizsardzību un var tikt izvēlēts pēc nepieciešamības.


Otrkārt, gumijas sejas aizsargājoši zābaki


Gumijas aizsargstieņi ir sadalīti divos veidos atbilstoši to aizsardzības īpašībām: parasts un gaišs.


Gumijas aizsargpārklājuma drošības zābaku standarts ir HG3081-1999 "Līmeņoti aizsargapavi bez aizsardzības līdzekļiem". Gumijas drošības jostu drošības galvenie tehniskie rādītāji ir boot galvas spiediena izturība un triecienizturība, boot un zoles fizikālās un mehāniskās īpašības, kā arī ūdens iegremdēšana. Bagāžas spiediena izturība un triecienizturība ir drošības aizsardzība, ķermeņa un zoles fiziskās un mehāniskās īpašības, kā arī ūdens iegremdēšana nav nolietota. Gumijas drošības zābaki atbilst šīm tehniskajām prasībām, kā noteikts standartā.


Gumijotu drēbju drošinātāju izvēle ir līdzīga drošības aizsargspuldžu aizsargu aizsardzības līmenim. Parastais tips ir augsts, un gaismas līmenis ir zems. Ja pirksti ir viegli sasodīti vai saspiesti, un ievainojums ir nopietns, jāizmanto normāls veids. Ja pirkstiem ir mazāk iespēju sasitēt vai sasmalcināt, un traumas nav nopietnas, var izvēlēties gaismas veidu.Treškārt, pretpircing kurpes


Anti-pīrsings apavi galvenokārt tiek iedalīti divos veidos: ādas apavi un gumijas zābaki. Atbilstoši aizsargājošajam sniegumam tie ir iedalīti trīs kategorijās: īpaša pakāpe, I un II pakāpe.


Pretpīrādāmo apavu standarts ir GB12017-1989 "Pretpīrādzēšanas apavu pretpavilcināšanas tehniskie nosacījumi un testēšanas metodes", LD50-1994 "Aizsargs pret aizsargapvalku (zābaki)" un HG3081-1999 "Līmes virsmas aizsargājošs apvalks Drošība bikses. GB12017-1989 precizē droši aizsargājamo apavu veiktspēju, kā arī apavu veiktspēju un materiālu fizikālās un mehāniskās īpašības, kas piemērotas gumijas zābakiem, attiecīgi piemēro attiecīgi LD50-1994 un HG3081-1999. Pretpīrādznas kurpes atbilst attiecīgajām tehniskajām prasībām, kas noteiktas šajos standartos.


Anti-pīrsings apavi var izvēlēties no šādiem diviem aspektiem, cik nepieciešams:


1. veidi


Ādas kurpes tiek izmantotas vietās, kur uz zemes nav ūdens; Gumijas zābakus izmanto vietās, kur uz zemes ir ūdens. Ādas apavu izvēli ražošanas procesā var atsaukties uz aizsargājošu apavu aizsargu.


2. Aizsardzības veiktspējas līmenis


Punktu izturīgie apavi ir augstākie klases un zemākie II klasē. Pretpīrūstošu apavu aizsardzības veiktspējas izvēli var izmantot, izvēloties aizsargājamās apavu aizsargus.


Izvēlieties kvalificētu produktu


Aizsargķiveres drošības apavi, gumijas aizsargapvalki un pretpēršanās apavi ir īpaši aizsargājami izstrādājumi. Valsts ievieš drošības zīmju pārvaldības un ražošanas licenču sistēmu īpašiem darba aizsardzības līdzekļiem. Tādēļ, izvēloties, vispirms pārliecinieties, vai produkta ražotājam ir valstī izdots drošības marķējuma sertifikāts un ražošanas licence. Pamatojoties uz to, pārbaudiet, vai ražojumam ir ražotāja nosaukums un adrese, drošības marķējums, ražošanas licences numurs, izgatavošanas datums, standarta numurs, ko ražojis, neatkarīgi no tā, vai tam pievienots produkta sertifikāts un lietošanas instrukcija, un jāpievērš īpaša uzmanība kurpes. Vai ir produkta nosaukums vai "aizsargājošā pirksta galds", "antikvāru" vai "pretsviedru" vārdi, apavu izmērs un aizsardzības līmenis, piemēram, "An2", "parasts" un "īpašs". Turklāt, iegādājoties preces, izplatītājam arī jāuzrāda produkta partijas pārbaudes ziņojums, kā arī produkta ražotāja drošības marķējuma sertifikāts un ražošanas licence (oriģināls ir piegādāts, kad produkts tiek pārdots) , un pārbaudiet derīguma termiņu un tajā pašā laikā pieprasiet izplatīšanu. Piegādātājs nodrošina trīs materiālu kopiju.


Apskatīt izskatu kvalitāti


Izskatu kvalitāte ir arī mehānisko aizsargtērpu kvalitātes novērtēšanas aspekts. Parasti jūs varat pārbaudīt, vai augšējā virsmā ir invaliditāte, neatkarīgi no tā, vai krāsa ir vienāda, vai ir smagas adatas, lēciena šuves, saplīsušās stieples un vai dūriena kods ir vienveidīgs; vai apakšā ir atvērta vai izslēgta; vai zole un gumijas virsma ir pārāk sēru. , sērs, sēra aerosols; vai iekšējā galva ir savaldīta; un tā tālāk.izmantot


1. Aizsargājošām aizsargājošām apaviem jābūt tādām, kas novērš ūdens plūsmu no virsmas, lai novērstu pelējumu un neietekmētu aizsargfunkcijas.


2. Lai izvairītos no saskares ar skābēm un sārmiem kodīgas vielas, jālieto aizsargājošās drošības apavi. Jāizvairās ar gumijas virsmas pretapžilpti drošības zābakām, lai izvairītos no saskares ar asiem priekšmetiem, augstu temperatūru un eļļu, skābēm, sārmiem vai citām kodīgām vielām, pīrsings. Izvairieties no saskares ar eļļu, skābi, sārmiem vai citām kodīgām vielām, lai novērstu apavu (zābaku) bojājumus un neietekmētu aizsargājošo darbību.


3. Mehāniski aizsargājošas kurpes jāievieto sausā un vēdinātā noliktavā, uzglabājot, sakrauj 20 cm virs zemes un sienām, prom no visiem sildelementiem 1 m, izvairīties no tiešiem saules stariem, lietus un mitruma un eļļas, skābes vai sārmu vai citu koroziju. seksuālo vielu ietekme.


4. Aizsargplēvju drošības apavu uzglabāšanas laiks ir ilgāks par 2 gadiem (jāaprēķina no ražošanas datuma), un tos pārbauda saskaņā ar standartu.


5. Mehānisko aizsargtērpu kalpošanas laiks ir atkarīgs no darba apstākļiem, darba vides un dažādiem darba veidiem. Parasti darba vietu aizsardzības produktu izplatīšanas standartiem dažādās vietās ir noteikts attiecīgo mehānisko aizsargtērpu veidu kalpošanas laiks, tas ir, izsniegšanas periods nedrīkst pārsniegt noteikto periodu. Attiecībā uz jebkādiem darba veidiem, kas nav iekļauti vietējos darba aizsardzības produktu izplatīšanas standartos vai vietējā darba aizsardzības produkta sadales standartā, ražošanas un uzņēmējdarbības vienība var ievērot valsts standartus GB11651-1989 "Darba aizsardzības produktu atlases noteikumi" "un citās vietās atsaucieties uz darba aizsardzības aprīkojuma standartu. Prasības vienības standartu izstrādei. Protams, vai joprojām var izmantot mehāniskās aizsargtērpes, atkarībā no tā, vai bojājuma pakāpe ir ietekmējusi aizsargājošo veiktspēju un visvienkāršāko nodiluma veiktspēju.