Drošības apavu, darba apdrošināšanas apavu, darba apavu, aizsargapavu, profesionālo apavu klasifikācija un atšķirība

- Apr 15, 2019-Darbā cilvēkiem bieži ir jāvalkā kleitas un kurpes, kas atbilst viņu darbam. Darbavietā izmantoto apavu nosaukumi ir dažādi, piemēram, drošības apavi, darba apdrošināšanas apavi un profesionāli apavi. Kā tās klasificē un kāda ir atšķirība?


Drošības apavi: Drošības apavi ar īpašām aizsardzības īpašībām, kas lietotājam nodrošina drošības garantiju noteiktā darba vidē.


Darba apdrošināšanas apavi: līdzīgi drošības apaviem, ir darba aizsardzības apavu kolektīvais nosaukums, tā nozīme ir plašāka.


Profesionālie apavi: kurpes, kas jāvalkā profesionālās pozīcijās, tām ir profesionālas vajadzības un kurām ir vienādas formas tērpu formas, piemēram, medmāsa, biznesa apavi, izpildvaras kurpes utt.


Darba apavi: kurpes, kas jāvalkā darbā, kas nozīmē plašāku.


Aizsargapavi: Līdzīgi kā darba apdrošināšanas apavi un drošības apavi, tas attiecas uz apaviem ar aizsargfunkcijām.


Faktiski šie nosaukumi nav pilnīgi atšķirīgi. Tie ir apavi, kas darbiniekiem ir jāvalkā, kad viņi nodarbojas ar savu darbu. Tām ir unikālas aizsardzības funkcijas. Mēs varam tos nosaukt par aizsargapaviem, drošības apaviem un darba apdrošināšanas apaviem. Mēs to saucam par profesionāliem apaviem un darba apaviem. Tātad, mums nav nepieciešams pārspīlēt to atšķirības koncepcijā.


Drošības apavu un darba apdrošināšanas apavu nozīme patiesībā ir tāda pati. Vispārīgi runājot, drošības apavi ir arī anti-smash apavi un tērauda apavi. Stingri runājot, drošības apavi ir sadalīti aizsargājošās drošības apavās, antistatiskajos drošības apavos, elektriskās izolācijas drošības apavos, augstas temperatūras drošības apavos utt., Bet visbiežāk izmantotie drošības apavi ir aizsargāt pirkstu drošības apavus, kas ir arī anti-ērce. Apavi, jo anti-smashing apavu priekšpusē parasti ir tērauda pirksta vāciņš, tāpēc tas parasti ir pazīstams arī kā tērauda bikses.Drošības apavu lietošanas specifikācijas:


Eļļas necaurlaidīgas kurpes tiek izmantotas vietās, kur ieplūst eļļa vai eļļa;


Ūdensnecaurlaidīgas kurpes tiek izmantotas darba vietās, kur tiek izmantots ūdens vai ūdens;


Aukstumizturīgi apavi tiek izmantoti kriogēno strādnieku pēdu aizsardzībai, lai pasargātu no sasalšanas.


Pret caurduršanas apavi tiek izmantoti kāju aizsardzībai, lai nepieļautu dažādu asu priekšmetu ievainojumus.


Anti-smashing apavu galvenā funkcija ir novērst krītošu priekšmetu sāpšanu kājām. Apavu priekšējai daļai ir triecienizturīgs materiāls.


Tērauda ražošanas apavu galvenā funkcija ir novērst dedzināšanu un caurduršanu. Tam jābūt spējīgam izturēt noteiktu statisko spiedienu un izturēt noteiktu temperatūru un nav uzliesmojošs. Šīs kurpes ir piemērotas kausēšanai, krāsnīm, čugunam utt.


Papildus iepriekš minētajam, ir daži īpaši apavu apvalki, piemēram, audekls, azbests un alumīnija plēves vāks.


Aizsargapavu izvēle un apkope Aizsargapavu izvēlei jābūt balstītai uz darba vides bīstamību un bīstamības pakāpi. Aizsargapaviem jābūt ar produkta sertifikātu un produkta specifikācijām. Pirms lietošanas izlasiet instrukcijas un pareizi izmantojiet šo metodi. Īpaši aizsargājošie apavi jāpārbauda un jātur tīri pēc lietošanas un jāuzglabā netīrā un sausā vietā.


Aizsargapavu izvēle un izmantošana


(1) Papildus atbilstošam aizsardzības apavu veidam ir svarīgi uzstādīt kāju un padarīt to ērtu valkāt. Ir svarīgi rūpīgi izvēlēties atbilstošo apavu izmēru.


(2) Aizsargapaviem jābūt neslīdošiem, lai aizsargātu cilvēka kāju no traumām, kā arī lai novērstu negadījumus, ko izraisījis operators.


(3) Visu veidu aizsargājošiem apaviem ar dažādiem raksturlielumiem jāatbilst attiecīgo aizsargspējas tehniskajiem rādītājiem, piemēram, pirkstiem nav sasitumi, pēdu pēdas nav sadurtas, un ir nepieciešama izolācija. Bet drošības apavi nav visvarens.


(4) Pirms aizsargapavu izmantošanas rūpīgi pārbaudiet vai pārbaudiet. Elektriskajās un skābās operācijās bojāti un krekinga aizsargapavi ir bīstami.


(5) Pēc lietošanas aizsargapavi ir pienācīgi jāglabā. Pēc lietošanas gumija jāskalo ar ūdeni vai dezinfekcijas līdzekli un žāvē, lai pagarinātu kalpošanas laiku.


Īpaši svarīgi ir izvēlēties apavus, kas ir droši darba vietā. Labs drošības apavu pāris, iespējams, aizsargās jūsu personisko drošību kritiskos brīžos.