Ķīnas drošības apavu standarts

- Nov 01, 2018-

Patiesībā Ķīnas attiecīgie valstu departamenti piešķir lielu nozīmi darba ņēmēju arodveselībai un drošībai. Deviņdesmitajos gados tika noteikti stingri drošības apavu ražošanas un pārbaudes standarti LD50-94. 2007. gadā tika pieņemts Eiropas CEENISO20345: 2004/2007 standarts, un tika pieņemta nacionālā individuālo aizsardzības līdzekļu standartizācija. Tehniskā komiteja (CSBTS / TC 112) ir izstrādājusi jaunu drošības apavu standartu: aizsargapģērbu individuālie aizsardzības līdzekļi GB21148-2007 / individuālie aizsardzības aizsargapavi GB21147-2007 / individuālie aizsardzības līdzekļi profesionālās kurpes GB21146-2007. Sadzīves drošības apavus var droši apzīmēt kā drošības aizsargājošās apavi (piemēram, pretviltošanas kurpes, aizsargbrilles ar pretviltošanu), pretpircēju drošības apavi (arī parasti saukti par drošības caurulēm), elektriski izolētas kurpes (tas ir , mēs parasti saucam izolētas kurpes), antistatiskas drošības apavi, izturīgas pret skābi un sārmu. Aizsargbrillēm parasti ir aizsargu galviņa apavu priekšā un drošības apavi. Pārējās funkcijas var būt vienādas. Aizsargapavu aizsardzības galva ir aizsargājoša, un drošības aizsargsvars ir drošs. Protams, aizsardzības efekts ir drošs. Labāk zivis un lāča ķepas nav saderīgas, un drošības apavu svars ir smagāks par aizsargājošo apavu svaru (jo drošības aizsargājošā purngala vāciņš parasti ir lielāks par aizsargājošo maisu svaru). Profesionālie kurpes ir kurpes, kas nesatur aizsargājošas pirksta cepures, un citās drošības apavās ir funkcionālas profesionālas kurpes.


SAFTTOFOOTWEAR sniedz īsu ievadu šādiem drošības apavu veidiem:

Aizsardzības vāciņa drošības apavi: Saskaņā ar GB21148-2007 / GB21147-2007 / GB21146-2007 standartu iekšējās galvas drošības rādītāji ir iedalīti trīs kategorijās: drošība, aizsardzība un nodarbošanās. Drošības veidi ir vispiemērotākie metalurģijai, kalnrūpniecībai, mežsaimniecībai, ostu, iekraušanai un izkraušanai, karjeru izstrādei, iekārtām, celtniecībai, naftas produktiem, ķīmiskajai rūpniecībai utt. Parasti drošības un aizsardzības nolūkos Anbang drošības apavi tiek aprīkoti ar drošības pretaizsvars standartiem.

Noturīgas drošības apavi: to veic saskaņā ar standartu GB21148-2007. Piesātinošā stiprība ir lielāka vai vienāda ar 1100 N. Tas ir piemērots kalnrūpniecības, ugunsdrošības, celtniecības, mežsaimniecības, aukstā darba, mašīnu un tā tālāk.

Elektriski izolētas kurpes: tas ir ieviests saskaņā ar standartu GB12011-2009, un tas ir piemērots elektriķiem, elektroniskajiem operatoriem, kabeļu uzstādītājiem, apakšstaciju uzstādītājiem utt. Piezīme. Piemērots darba videi ar strāvas frekvenci zem 1KV, darba vidē jātur augšējais sausais . Izvairieties no saskares ar asiem priekšmetiem, augstām temperatūrām un kodīgām vielām, un apakšā nedrīkst būt rūsīti un bojāti.

Anti-static drošības apavi: Saskaņā ar GB21148-2007 standartu tā var novērst cilvēka ķermeņa statisko elektrības uzkrāšanos. Tās izolācijas pretestības prasība ir lielāka vai vienāda ar 100KΩ un ir mazāka vai vienāda ar 1000MΩ. Tas ir piemērots uzliesmojošām darba vietām, piemēram, ķīmiskajām rūpnīcām, degvielas uzpildes staciju operatoriem, sašķidrinātās gāzes apūdeņošanai. Darba ielāde utt. Piezīme: Aizliegts izmantot kā izolētas kurpes; valkā antistatiskas kurpes, nevajadzētu lietot izolētas vates biezas zeķes vai vienlaikus izmantot izolētas zolītes; anti-static kurpes jāizmanto kopā ar antistatisku apģērbu; antistatiskas kurpes nevajadzētu lietot vairāk nekā 200 stundas. Apavu pretestības vērtība tiek pārbaudīta vienreiz. Ja pretestība neatrodas noteiktā diapazonā, to nevar izmantot kā antistatisku apavu.

Vadošās kurpes: saskaņā ar standartu GB21148-2007 vadošās apavus ir labas elektrovadītspējas, var īsā laikā novērst cilvēka ķermeņa statisko uzkrāšanos, to var izmantot tikai aizsargājošām apavām bez elektriskās strāvas trieciena, izolācijas pretestības prasības ir mazākas par 100KΩ . Vadošās kurpes galvenokārt tiek izmantotas vietās, kurās nepieciešama augsta anti-static vai īpaši uzliesmojošu un sprādzienbīstamu sastāvdaļu, piemēram, detonatoru, sprāgstvielu u.tml. Piezīme. Piezīme: pilnīgi aizliegts izmantot kā izolētas kurpes; valkāt vadošās kurpes nedrīkst valkāt izolētas vilnas biezas zeķes vai vienlaikus izmantot izolētu zoli; vadošie apavi vienlaikus jāizmanto ar vadošu apģērbu; vadošās apavus parasti izmanto apavu pretestībai, kas nepārsniedz 200 stundas. Pēc testēšanas, ja pretestība neatrodas noteiktā diapazonā, to nevar izmantot kā vadītāja apavu.

Skābju un sārmu izturīgas drošības apavi: To ievieš saskaņā ar GB12018-1989 standartu, un tas ir piemērots strādnieku galvanizācijas, kodināšanas darbinieku, elektrolīzes darbinieku, šķidruma izplatītāju, ķīmisko vielu operatoru utt. Gadījumā. Piezīme: Skābes un sārmu izturīgas apavus var izmantot tikai skābju un sārmu apstrādes vietas ar zemu koncentrāciju; izvairīties no saskares ar augstu temperatūru, nopietni bojājumi augšējai vai vienīgai noplūdei; uzklājiet ūdeni skābes un sārmu šķidruma mazgāšanai uz kurpēm pēc valkāšanas, pēc tam ļaujiet nožūt un izvairīties no tiešas saules starojuma vai žāvēšanas.