Tiltu konstrukcijas drošības apavu aizsardzība

- Dec 24, 2018-

Tiltu būvniecības procesā būvniecības drošība ir pirmā. Papildus stingras būvniecības sistēmas izveidošanai, lai nodrošinātu būvniecības un būvniecības drošību, tiltu būvniecības personāls, kas valkā daudzfunkcionālus drošības apavus, var arī efektīvi aizsargāt pēdu veselību. Lai nodrošinātu drošu darbību.


Tiltu būvniecībā parasti ir nepieciešama liela tērauda konstrukcijas sijas celšana. Strādājot tiltus, darbiniekiem ir jāsadarbojas. Ja strādnieki darba laikā neizmanto drošības apavus ar pretaizdzīšanas funkciju, tad, būvējot tilta ārējo struktūru, ir viegli būt augstam augstumam. Krītošais priekšmets sasmalcina kāju un rada bojājumus. Pretaizdzīšanas drošības apavi ir aprīkoti ar iekšējo pirksta vāciņu, kas iztur pret trieciena spēku uz pirksta vāciņa. Iekšējais pirksta vāciņš ir novietots starp kurpju un kurpju, kas var ievērojami samazināt objekta nokrišanu uz kājām.


Tilta būvlaukumā parasti, bez pilnīgas drošības tīrīšanas, ap pamatnes bedres slīpumu tiek uzkrāti organiskie instrumenti, materiāli, bojājumi utt. Ja darba ņēmēji nepievērš uzmanību, tad tos var viegli izurbt asas. Kājas traumas, mēs izmantojam pretapstrādes drošības apavus, lai tiktu galā ar šo situāciju. Drošības apavi ar caurduršanu ir izgatavoti no tērauda loksnēm, kas novietotas virs zolēm, lai pēdas nevarētu caurdurt ar dažādiem asiem priekšmetiem, un kāju var efektīvi aizsargāt, lai nodrošinātu darba drošību.


Vispārējā vide ap tilta būvniecību ir sarežģīta, topogrāfija un reljefs joprojām ir bīstami, ir daudzas operācijas ar augstu augstumu, būvniecība ir sarežģīta, un ir daudz neskaidru faktoru. Tāpēc, lai nodrošinātu drošu ekspluatāciju, būvniecības personālam ir nepieciešams valkāt pret smasu un caurduršanu drošus apavus, samazinot konstrukciju. Nelaimes gadījumi darbā samazina būvniecības apdraudējumus.


Personāla darba aizsardzības līdzekļu pareiza izmantošana būvniecības personālam ir visvienkāršākā drošas būvniecības vajadzībām. Tajā pašā laikā, iekļūstot ražotnē, jāievēro arī drošības procedūras un drošības disciplīna. Paaugstinot mūsu izpratni par drošību, mēs sākam no sevis un aktīvi nēsājam aizsarglīdzekļus, un briesmas mums būs mazāk kaitīgas.