Militāro zābaku galvenie veidi

- Oct 28, 2018-

Sadalot no liela diapazona, to var iedalīt trīs kategorijās: tropu zābaki, silti zābaki un aukstie zābaki.

Tropu zābaki, kas pazīstami arī kā tuksneša zābaki, galvenokārt akcentē kāju sausuma un komforta uzturēšanu augstā temperatūrā. Apšuvums ir vai nu viena viendabīga koura fiber / īpaša neilona audums. Ja tas ir labāks, tas tiks aizstāts ar super uzliku vai coolmax. Piemēram, sviedri absorbējoši un ātri žāvējoši materiāli; džungļu zābaki ir dažu izrādes tropisko zābaku senči, bet džungļu zābaki var uzlabot ātrās žāvēšanas veiktspēju.

Sildīšanas zābaki mitrā un lietainā tropiskā vidē uzsver ūdensnecaurlaidību un elpojamību. Tie ir izgatavoti no gore-tex apšuvuma un efektīvi necaurlaidīgi 4-6 stundas. Tos var uzskatīt par produktiem starp džungļu zābakiem un lidojošiem zābakiem un tuksnesī zābakus. To var izmantot tuksneša vidē, bet komforts nav liels, vairāk piemērots vairāku ūdens vidē un vadītājam (kabīnes vide nav ērti, pēdas bieži nepārvietojas, šāda veida zābaki ir ļoti viegli lietojami) ; bet nav piemērots Ūdens dziļums pārsniedz augšējo vidi, un šādiem zābakiem ir grūti izžūt īsā laikā pēc ieiešanas ūdenī.

Auksti zābaki, kas balstās uz mērenām zābakām, pievieno siltumu, kas pietiekami, lai tiktu galā ar zemu temperatūru un ūdens uzkrāšanos pēc sniega un ledus kušanas, bet arī piemērota pilotiem (galvenokārt spridzinātājiem), lai saglabātu siltu augstumā kājas.