Nanotehnoloģiju pielietošana apavu rūpniecībā

- Nov 03, 2018-


Kā svarīgākās augsto tehnoloģiju tehnoloģijas 21. gadsimtā nanotehnoloģijas ir kļuvušas par karsto vietu inženierzinātņu un starptautiskajos zinātnes aprindās. Tātad, kāda veida šāda augsto tehnoloģiju izmantošana mūsu apavu izgatavojošajos uzņēmumos? Nanotehnoloģijai ir lielas priekšrocības. Tam ir ļoti svarīga loma tehnoloģijā, mitruma necaurlaidīgā, antibakteriālā, pretapaugļošanās, elpojošā, pelējuma, miecēšanas un citur, kas ne tikai uzlabo gatavo apavu kvalitāti, bet arī padara tos par veselības aprūpi. , drošības funkcija.


Nanotehnoloģijai ir šādas īpašības apavu ražošanas nozarē:


1, mitruma necaurlaidīgs. Bioķīmiskie sausinātāji, kas izgatavoti, izmantojot nanotehnoloģiju, absorbē mitrumu, kas ir vairākas reizes lielāks par ķermeņa svaru.


2, antibakteriāls, pelējums, dezodorants un elpojošs. Nano ir lipīga iedarbība, jo tā aktīvā viela var efektīvi iznīcināt baktēriju pārtikas ķēdi un bojāt baktēriju šūnu sieniņu, kavēt baktēriju augšanu un atrašanos, kā arī dezodorantus, antibakteriālus un anti-pelēkās iedarbības efektus, piemēram, nanomateriālu izmantošanu apavu pārklājumam. Būs pret piesārņojumu, elpojošs efekts.


3, nanometram patiešām ir spēcīga iespiešanās spēja, kas var iekļūt ādas šķiedras iekšējā mehānismā, piemēram, integrācija ar apavu izgatavošanas procesu, būtiski mainīs apavu drošību, it īpaši drošības apavu ražošanu un izgatavošanu , tas Apavu veidošanas uzņēmumiem, kas pieprasa lielu drošību, šīs tehnoloģijas ir viņu tehnoloģiskās pārmaiņas.


Pateicoties valsts atbalstam, nanotehnoloģijas ir labi attīstītas, un nanomateriālu izpēte un attīstība ir iekļauta vienā no pirmajiem 20 lielajiem projektiem. Tā ir veikusi vairākus ieguldījumus un efektīvi veicinājusi nanotehnoloģijas Ķīnā. Šī attīstība ir uzlabojusi Ķīnas apavu ražošanas tehnoloģiju un gatavo kurpju konkurētspēju. Nanotehnoloģija ir padarījusi apavu ražošanas uzņēmumu amatniecību kvalitatīvu lēcienu.