Piemērošanu augsta sprieguma izolēti zābaki, klasifikācijas spiediens reitingu un piesardzības pasākumi

- Nov 15, 2018-

Piemērošanu augsta sprieguma izolēti zābaki, klasifikācijas spiediens reitingu un piesardzības pasākumi


Piemērošanu augsta sprieguma izolēti zābaki


Augsta sprieguma izolēti zābaki galvenokārt izmanto kā papildu drošības rīki elektriķa darbu augstsprieguma barošanas iekārtās, un var izmantot kā pamata drošības aprīkojuma zem 1kV. Produktu pieņem pretkorozijas metāla plāksnes kā vidējā blokā, tērauda pretkorozijas iekšējais aptinums un sāknēšanas tips atbilst cilvēka ķermeņa mehānika principu. Tas ir uzlabotas tehnoloģijas, brīvā režīma pretestību, novecošanās pretestība, spēcīgu ūdens pretestību, uzlabotas tehnoloģijas, ērtu apģērbu un ērtu pārvietošanos. Līdzekļus, efektīvi novērst dažādas lietas, durošas pēdām, aizsargājot īkšķi drošību. Attiecas uz varas mīnas, uguns aizsardzība, fabrikas, būvniecības, mežsaimniecības un citiem departamentiem.


Augsta sprieguma izolēti zābaki izturēt spiedienu klasifikācija


Jaunais standarts ir noteikts, ka elektriski izolētas kurpes kā drošības palīglīdzekļus izmanto elektrisko darbu. Par darba drošības pārvaldnieku, tas skaidri jāsaprot. Bieži vien, daži vadītāji ar nepietiekamām zināšanām elektrisko kļūdaini uzskata, 6KV izolācijas kurpes vai 5KV auduma izolācijas kurpes, pieteikumu diapazons ir 6KV vai 5KV vide, kas ir ļoti nepareizi. Elektriskā drošības pārvaldībā, izolācijas instrumentus iedala pamata drošības rīkus un papildu drošības aprīkojums. Tā saukto drošības aprīkojumu attiecas uz drošības aprīkojums ar pietiekamu izolāciju spēku izturēt elektrisko pieteikumu spriegums, piemēram, izolācijas stieņiem, izolācijas skavas un izolācijas tabulas (kāpnes). Papildu drošības rīki nav pietiekamas, lai izturētu darbības elektriskais spriegums. Elektrisko darbu, pamata drošības aprīkojums (piemēram, izolācijas paklāji, izolētas kurpes) var pieskarties dzīvas daļas. Bet tā var novērst ietekmi uz soļa spriegums uz cilvēka ķermeni. Elektroizolācijas kurpes un auduma izolācijas kurpes galvenokārt tiek izmantotas kā papildu drošības rīki sadaļā barošanas biežums 1000V.


Sprieguma līmeņi parasti var iedalīt: 6kv izolētas zābaki, 20kv izolētas zābaki, 25 kV izolēti zābaki un 35kv izolētas zābaki. Izmantot vidēs, kas pielāgoties dažādiem sprieguma līmeņus.


Saskaņā ar jauno standartu prasībām, elektriskās izolācijas kurpju ārējās zoles biezums nedrīkst būt mazāks par 4 mm un biezums nedrīkst būt mazāks par 6 mm, mērot modelis nevar būt. Pašreizējā tirgus fenomens nomaiņu izolētas darba kurpes zoles dzīvē bieži notiek. Tas ir vienīgais biezāko daļu un tas ir mazāk nekā 6 mm. Augšējā vai izolētiem apavi uzņēmums iegādājas vienīgo ir standarta numurs, izolācijas tips un sprieguma vērtība. Uzņēmumiem vajadzētu saprast arī ražotāju kvalifikāciju.


Vienīgais ārējais valkāt rētu elektriskās izolācijas kurpes jābūt ne vairāk kā 10mm; elektriskās izolācijas auduma kurpes valkā samazināšana nav vairāk nekā 1.4cm3; 15kv un elektriskās izolācijas gumijas zābaki nodiluma samazināšanai nav vairāk nekā 1.0cm3; nolietotas elektriskās izolācijas gumijas zābaku 20kv un virs samazināšana ir ne vairāk kā 1,9 cm.


Jaunā standarta GB12011-2000, elektriskās izolācijas zābaki ir veikusi īpašus noteikumus no ražošanas, iepakošanu, transportēšanu, uzglabāšanu un lietošanu. Tas ne tikai ierobežo ražotāja nepārtraukti uzlabot kvalitāti, bet arī izvirza jaunas prasības attiecībā uz produktu lietotājiem: lietojot, izvairītos no asiem durtas brūces zoles, virsu sausā laikā saglabātu lietošanas un izvairītos no augsta temperatūra un kodīgas vielas. Konkrēti, darba drošības uzraudzības departaments būtu jāveic pāreja tests jaunu siltumizolācijas kurpes iegādei. Pēc tam, kad produkts ir nolietojušies, 6 mēnešus, jāveic profilaktiskās pārbaudes. Bojāto produktu piestiprināti ar asu ierīce, to nevajadzētu izmantot kā izolētas kurpes.


Profilaktiskās pārbaudes, 6KV ādas izolētas apaviem, 5KV sprieguma noteikšana būtu jāizmanto. 5KV auduma kurpes izmantot 3.5KV testēšana. Īstenojot jauno GB12011-2000 standarts ir kopīgu atbildību par produktu ražotājiem un lietotājiem. Tikai ar standartu ieviešanu un grasping standartu prasībām var drošības avārijām, ko izraisījusi elektriskā šoka samazināt. Jaunais standarts GB12011 2000 elektriskā izolācijas kurpes ir izdevīga ražotājiem, lai uzlabotu produkta kvalitāti, veicina uzņēmumu drošības un ražošanas vadības un uzlabo drošības vadības līmenī un drošas ekspluatācijas līmenī, uzņēmumu lai izvairītos no elektrošoka negadījumi.


Augstsprieguma izolācijas zābaki piesardzības pasākumi


1. izolētas kurpes pareizi jāizvēlas saskaņā ar augstu un zemu spriegumu darbavietas. Zema sprieguma izolēti kurpes ir aizliegts izmantot kā drošības palīglīdzekļus par augstsprieguma elektriskajās iekārtās. Augsta sprieguma izolēti kurpes (zābaki) var izmantot kā papildu drošības līdzekļi par augstsprieguma un zemsprieguma elektriskās iekārtas. Tomēr neatkarīgi no tā, vai tas ir valkā zema sprieguma vai augsta sprieguma izolēti apavus (zābaki), jums nevajadzētu pieskarties elektroierīces tieši ar savām rokām.


2, auduma izolācijas kurpes var lietot tikai sausā vidē, lai izvairītos no mitru drāniņu.


3. izolētas kurpes (zābaki) izmantošana nevar tikt bojāts.


4. kad valkā izolētas zābaki, bikses jānovieto boot. Kad izolētas kurpes valkā, bikses nav jābūt garam un vienīgais ārējās malas augstums nevar būt garāks un zemes būtu jātur sauss.


5,-skābes un sārmu izturīgiem gumijas vienīgo, to nevar ar skābi un sārmu naftas vielām, un nedrīkstētu kavēt durošas asiem priekšmetiem. Zema sprieguma izolēti kurpes nevar izmantot kā izolētas kurpes, ja grunts raksts ir izcili atklāt iekšējo krāsu.


6. pērkot izolētas kurpes (zābaki), pārbaudīt, vai pastāv pastāvīga izolācijas zīmes kurpes, piemēram, sarkano zibens simbols, vienīgais ir lielisks sprieguma pretestība utt.; vai tur ir apavi, drošības novērtēšanas sertifikātu, atbilstības sertifikāts ražošanas licences numurs utt.


Augstsprieguma izolācijas piemērošanas zābaki, spiediena izturīgs pakāpes klasifikācijas un piesardzības pasākumi ir ieviesti tik daudz. Laba izolācija ir nepieciešams nosacījums, lai nodrošinātu normālu iekārtas un līnijas, un ir arī nozīmīgs pasākums, lai novērstu negadījumus elektrošoku. Tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties augstas kvalitātes izolētas zābaki ar kvalificētu kvalitāti. Es ceru, ka izvēloties, nevar izvēlēties lēti vai jāsaglabā lietas un izvēlēties kādu neatbilstošu produktu. Tas ne tikai novērst draudus, bet arī izraisīt nopietnas sekas.