Augstas temperatūras izturīgu drošības apavu pielietošana naftas kausēšanas rūpniecībā

- Dec 14, 2018-

Šodien, strauji attīstoties ekonomikai, nafta ir svarīga kā "rūpniecības asinis". Kā naftas ieguves rūpnīcas kā naftas negadījumu vairāku zonu darbs ir labs darbs naftas kausēšanas uzņēmumu drošības pārvaldībā. Viņiem ir ne tikai neatņemama atbildība par paša uzņēmuma attīstību, bet arī par katra darbinieka atbildību un atbildību par visas naftas rūpniecības ķēdes pilnīgu darbību. . Tāpēc naftas kausēšanas nozares darbiniekiem, pievēršot uzmanību darba apdrošināšanas produktu ikdienas lietošanai, piemēram, augstas temperatūras drošības apaviem, un apzināti veicot darba drošību, var samazināt arī nelaimes gadījumu skaitu.


Naftas kausēšanas rūpniecībā ir iesaistītas daudzas augstas temperatūras darbības. Darbinieki ir pakļauti augstai temperatūras apdegumiem pie kausēšanas krāsns, neizmantojot augstas temperatūras drošības apavus. Augstas temperatūras izturīgi drošības apavi ir drošības apavi, kas izmanto augstas temperatūras izturīgas zoles un augšējās virsmas, lai aizsargātu pēdas no augstas temperatūras darba vides, piemēram, izkausētas metāla dzirksteles un tiek sadedzinātas ar augstu temperatūru, lai izvairītos no traumām.


Dažām naftas kausēšanas operāciju darbnīcām ir gruveši uz zemes. Ja strādnieki nav valkājuši drošības apavus ar pretpunktu funkciju, darbinieki var tikt viegli ievainoti, ja viņi nejauši nonāk pie asiem priekšmetiem. Pretapstrādes drošības apavi ir tādi, ka tērauda loksne ir novietota virs zoles, lai pēdu varētu novērst ar dažādu asu priekšmetu caurduršanu, un kāju efektīvi aizsargā, lai nodrošinātu darba drošību.


Naftas kausēšanas rūpniecībai jebkurai pārstrādes, uzglabāšanas un transportēšanas daļai ir stingras drošības tehnoloģijas prasības. Pēdējos gados ir notikušas naftas kausēšanas avārijas, tāpēc naftas rūpniecības darbinieki ir ikdienā. Pievērsiet uzmanību darba aizsardzībai darba laikā un lietojiet daudzfunkcionālus drošības apavus, kas darbojas izturīgi pret augstu temperatūru un punkciju, kas var ievērojami samazināt nelaimes gadījumu iespējamību.


Augsts naftas kausēšanas risks ir acīmredzams. Ja darba ņēmēji, kas nodarbojas ar ražošanu, neizmanto darba aizsardzības priekšmetus, nelietojiet augstas temperatūras drošības apavus vai augstas temperatūras darba apģērbu pie rūpnīcas, ja dzirksteles izšļaksta uz kājām. Vai ķermenis ir ļoti bīstams, un, ja tas ir bīstams, tas radīs lielu kaitējumu sev vai uzņēmumam un apkārtējai videi.