Antistatiskas darba apavu lietošanas prasības

- Nov 03, 2018-

Anti-static kurpes ir sava veida drošības apavi (darba apavi), ko nēsā ražošanas meistari un modernās mikroelektronikas rūpniecības laboratorijas, piemēram, elektroniskās pusvadītāju ierīces, elektroniskie datori, elektroniskās saziņas ierīces un integrētās shēmas, lai samazinātu vai likvidētu statisko elektrību. Anti-static kurpes var virzīt statisku elektrību no cilvēka ķermeņa uz zemi. Tādējādi likvidējot cilvēka ķermeņa statisko elektrību un tajā pašā laikā efektīvi nomācot putekļus, ko cilvēka gājieni rada tīrā telpā. Piemērots farmaceitiskām rūpnīcām, pārtikas rūpnīcām, elektroniskām tīras darbnīcām, laboratorijām utt. Antistatiskas kurpes izgatavotas no putekļu vai PVC materiāla beztaras materiāliem, lai padarītu zole, un zole ir izgatavota no antistatiskas pretbloķēšanas materiāla, kas var absorbēt sviedru un dezodorantu un var sasniegt pretslīdes, antistatiskos un citus efektus, un tas ir integrāli izveidots ar augšējo, un pēc tam tiek nostiprināts uz līnijas. Tas var efektīvi noplūst statisko elektrību un veido pilnīgu antistatisku sistēmu kopā ar antistatisko apģērbu.

Sakarā ar īpašām lietošanas vajadzībām, prasības par to arī ir ļoti stingras:

1. Antistatiskas kurpes ir aizsargtērpi, kas novērš statiskās elektrības uzkrāšanos cilvēka ķermenī un novērš elektriskā šoka no 250V. Ražošanas prasības ir stingri saskaņā ar GB4385-1995.

2. Tas galvenokārt ir piemērots vietām, kuras, pateicoties cilvēka ķermeņa uzlādei (piemēram, eļļa, ķīmiska viela, ogļraktu nospiedums, gumija, medicīniskā aparatūra, attīrīšanas elektronika utt.), Novērš statiskās elektrības apdraudējumus, piemēram, dedzināšanu, eksploziju utt.

3. Antistatiskas kurpes un vadošās apavus nevajadzētu nēsāt vienlaikus ar izolētu vilnu un izolētām zolēm. Antistatiskas kurpes nevajadzētu izmantot kā izolētas kurpes.

4, vieta, kur izmantot antistatiskas kurpes būtu anti-static zeme, vadošās apavu izmantošana būtu vadītāja zeme, lai panāktu labu efektu

5, anti-static kurpes jāizmanto ar anti-static apģērbu, pievērsiet uzmanību produkta tīru, ūdensizturīgs, mitruma necaurlaidīgs.

6. Noguršanas laikā pretestības tests parasti nepārsniedz 200 stundas. Ja pretestība neatrodas noteiktā diapazonā, to nevar izmantot kā antistatisku apavu. Anti-static kurpes ir starp 100KΩ un 100MΩ.