Antistatiskie drošības apavi var samazināt vai novērst ražošanas bojājumu līmeni

- Apr 18, 2019-

Antistatisko drošības apavu valkāšana ir aizsargķēde, lai novērstu statiskās elektrības radīto kaitējumu ražošanas videi un cilvēka ķermenim.


Statiskās elektrības ģenerēšana notiek, izmantojot dažādas metodes, piemēram, kontaktu un berzi, un antistatiska ir novērst statiskās elektrības kaitējumu strādniekiem un ražošanas videi. Elektrostatiskās parādības ir plaši sastopamas elektronikas rūpniecībā, naftas rūpniecībā, ieroču rūpniecībā, tekstilrūpniecībā, gumijas rūpniecībā un aviācijas un militārajās jomās.


Elektrostatiskās parādības ir bieži sastopamas, un kāda veida bojājumus rada statiskā elektrība?


Piemēram, elektronikas nozarē, ja ir statiska elektrība, tā absorbēs mazus objektus. Radītie apdraudējumi ir:


1. Putekļu elektrostatiskā adsorbcija samazina komponentu izolācijas pretestību (īss kalpošanas laiks).


2. Elektrostatiskā izlāde tiek iznīcināta, lai komponents būtu bojāts un nevarētu darboties (pilnīga iznīcināšana).


3. Siltums, ko rada elektrostatiskās izlādes elektriskais lauks vai strāva, izraisa komponenta ievainojumu (iespējams, bojāts).


4. Elektrostatiskajam laukam, ko rada elektrostatiskā izlāde, ir liela amplitūda (līdz vairākiem simtiem voltu / metrs) un ārkārtīgi plašs spektrs (no desmitiem megaherci līdz vairākiem gigabaitiem), kas rada traucējumus vai pat bojā elektronisko ierīci (elektromagnētiskie traucējumi). .


Tie ir statiskās elektrības apdraudējumi ražošanas videi. Ja ražošanas vide ir pakļauta dažiem apdraudējumiem, tas palielinās ražošanas kaitējuma līmeni, kas uzņēmumam radīs noteiktas ražošanas izmaksas, kas neizbēgami samazinās uzņēmuma ražošanas efektivitāti. Lai novērstu šādus apdraudējumus, ir jāuzlabo ražošanas vides kvalitāte un jāsamazina neredzamie statiskās elektrības apdraudējumi. Kā jūs samazināt elektrostatisko bīstamību?


Lielāko daļu statiskās elektrības rada kontakts, berze utt., Un lielākā daļa no šīm metodēm ir cieši saistītas ar darba ņēmēju uzvedību. Tāpēc zvans ir jāsaista ar zvanu. Ja uzņēmums vēlas samazināt elektrostatisko apdraudējumu un uzlabot ražošanas vides kvalitāti, tad mums ir jāsamazina statiskā elektrība, ko ražotāji ražo ražošanas procesā, un ieviest cilvēka ķermeņa statisko elektrību. Anti-static drošības apaviem, kurus mēs valkājam, ir šī funkcija. Šādā veidā cilvēka ķermeņa statiskā elektrība var tikt pazemināta līdz zemei, lai samazinātu neredzamo kaitējumu, ko uzņēmumam rada statiskā elektrība.